JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/anetap/lodowisko.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

WYJAZD NA LODOWISKO

Uczniowie naszej szkoły klas IV, V, VI 13 stycznia uczestniczyli w wyjeździe do Lublina na lodowisko. Uczniom towarzyszyli koledzy ze Szkoły Podstawowej w Nowej Woli. Opiekę nad wychowankami sprawowała pani Aneta Pęksa, pani dyr. Małgorzata Krzewska i pani Iwona Biała. Wszyscy cało i bezpiecznie wrócili do szkoły ,a super zabawę można zauważyć w galerii zdjęć , która pozostała.

{gallery}anetap/lodowisko{/gallery}

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 27 września w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 17 chłopców 18 dziewcząt.

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- LUBARTÓW

W dniu 4 października w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów i zajęli oni następujące miejsca:

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- LUBARTÓW

W dniu 7 października w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach tych naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt , która na osiem drużyn zakończyła zawody na miejscu IV.

MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM -  SP BRZOSTÓWKA

W dniu 24 października w naszej szkole zostały rozegrane zawody gminne w indywidualnym tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 37 osób z czterech szkół podstawowych tj. SP SERNIKI , SP NOWA WIEŚ , SP NOWA WOLA , SP BRZOSTÓWKA w dwóch kategoriach kl IV i młodsi oraz klasa V-VI. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów. Najlepsze miejsca zajęli uczniowie:

MACUBA DAMIAN kl. IV -m. 3

MAŁYSKA JAKUB kl. VI- m .1

PUCHACZ MONIKA kl. VI - m. 2

WRÓBEL AGNIESZKA kl.VI -m. 3

Uczniowie Ci zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbyły się 3 listopada w Łucce i zajęli następujące miejsca w powiecie:

Macuba Damian KL. IV - m. 13-16/20

Puchacz Monika KL. VI- m. 17.21/21

Wróbel Agnieszka KL. VI m. 17-21/21

Małyska Jakub KL. VI -m. 9-12/26

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-  ADAMÓW

Dnia 25 października w Adamowie odbyły się zawody wojewódzkie w biegach przełajowych  naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów , zajęli oni następujące miejsca :

KACZOR MATEUSZ kl. IV - m. 44/119

JANKOWSKA KLAUDIA kl. V- m. 45/109

JEMIELNIAK JULITA kl. V- m. 47/109

STACHURA DAWID kl. V- m. 92/131

PUCHACZ MONIKA kl. VI m. 103/ 123

BUĆKO GRZEGORZ kl. VI - m. 100/125

W ogólnej klasyfikacji dziewcząt zajęliśmy 34 miejsce na 51 szkół u chłopców 37 miejsce na 50 szkół.

MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE- LUBARTÓW

Dnia 8 listopada w Lubartowie odbyły się  zawody powiatowe w badmintonie drużynowym. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn chłopców i cztery dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI Jakub Małyska, Grzegorz Bućko, zajęli oni IV miejsce.

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - WOLA SERNICKA

Dnia 5 grudnia w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody chłopców i dziewcząt w piłce nożnej halowej. W zawodach udział wzięło cztery drużyny chłopców i cztery dziewcząt.Tym razem obydwie nasze  drużyny zajęły miejsce czwarte.

GMINNE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu 20 stycznia w naszej szkole odbyły się gminne zawody  w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach udział wzięły cztery szkoły SP BRZOSTÓWKA , SP NOWA WOLA , SP SERNIKI, SP NOWA WIEŚ. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach kl III i młodsi oraz klasy V-VI.