343730ce80554501e7507da84457bd7c0
W dniu 14 lutego w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska dzieci”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy szóstej w składzie: Oliwia Stachura, Wiktoria Stachura i Dominika Jemielniak. Dziewczęta po bardzo ciężkich meczach ukończyły zawody na V miejscu na X drużyn.

Gratulujemy sukcesu!

W dniu 10 lutego w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska Młodzieży Szkolnej”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy ósmej i siódmej w składzie: Olga Jemielniak, Wiktoria Szalast i Kinga Czubacka. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach, dziewczęta ukończyły zawody na III miejscu.

Gratulujemy!

W dniu 7 lutego w Szkole Podstawowej w Łucce odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska dzieci”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy szóstej w składzie: Oliwia Stachura, Wiktoria Stachura i Dominika Jemielniak. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce. Zakwalifikowały się tym samym na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Hrubieszowie 14 lutego.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

 bb0524c42c9221fedf0ef327f4fd5d3d0

W dniu dzisiejszym Olga Jemielniak kl. VIII, Wiktoria Szalast kl. VIII i Kinga Czubacka kl. VII reprezentowały naszą szkołę i gminę w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym. Dziewczęta po bardzo ładnych grach uległy tylko drużynie z SP1 Lubartów i ukończyły zawody na II miejscu. Podobnie jak ich młodsze koleżanki zakwalifikowały się do etapu rejonowego, który odbędzie się w lutym w

Łucce. Gratulujemy!

 

Wyniki końcowe zawodów:

I m. - SP 1 LUBARTÓW

II m. - SP BRZOSTÓWKA

III m. - SP WOLA SKROMOWSKA

IV m. - SP SKROBÓW

V m. - SP GÓRKA LUBARTOWSKA

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl