×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/rower.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Sport 2018/2019

V MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY W POWIECIE  W PODSUMOWANIU UBIEGŁEGO ROKU SPORTOWEGO

W dniu 27 września w Szkole Podstawowej w Leszkowicach odbyły się drużynowe biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i średnich. Podczas tych zawodach dokonano podsumowania ubiegłego roku sportowego 2017/2018. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników przez wójta gminy Ostrówek Tomasza Piecaka. Następnie pan Zbigniew Sajda wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła uzyskała ponad 155 punkty i zajęła V miejsce. Warto dodać, że  sklasyfikowanych było 28 szkół podstawowych w powiecie. Przedstawicielka naszej szkoły Oliwia Stachura z klasy V i Bartłomiej Tutaj z klasy VIII odebrali pamiątkowy dyplom z rąk pana wójta. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięli nasi uczniowie z klas V - VIII. Tak wysokie miejsce naszej szkoły w powiecie to wielki sportowy sukces wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkolę w różnorodnych zawodach powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. Gratulujemy!

{gallery}rower{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl