×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/biegilesz.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/wyscigi.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Sport 2017/2018

Sport 2017/2018


MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie w dniu 25.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 5 drużyn w kategorii dziewcząt, były to reprezentacje szkół podstawowych z Firleja, Brzostówki, Wólki Rokickiej, Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubartowie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 oraz 5 drużyn chłopców ze szkół podstawowych z Firleja, Brzostówki, Wólki Rokickiej, SP 4 oraz  SP 1.  Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Stachura, Wiktoria Stachura, Dominika Jemielniak wszystkie klasa IV. Bartosz Jemielniak, Jakub Tołubiński z kl. VI i Szymon Małyska z kl. IV.

.1.Wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej (op. Bogdan Wójcik)

II MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie (op. Dariusz Podleśny)

III MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie(op. Wioletta Dessauer)

IV MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Firleju (op. Aneta Węgrzyn)

V MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Brzostówce (op. Aneta Pęksa)

CHŁOPCY  :

I MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej (op. Bogdan Wójcik)

II MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie (op. Dariusz Podleśny)

III MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Firleju (op. Sylwester Włoch)

IV MIEJSCE Szkoła Podstawowa w Brzostówce (op. Aneta Pęksa)

V MIEJSCE Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie (op. Wioletta Dessauer)

 

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 5 października w Leszkowicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna  składała się z sześciu osób, dziewczęta rywalizowały na dystansie 800 m., a chłopcy na 1000 m. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta z klasy IV i VI. Obydwie drużyny ukończyły zawody na miejscu VI na X . Warto dodać, że pół drużyny dziewcząt to uczennice klasy IV, które spisały się doskonale pomimo, że biegały ze starszymi koleżankami. Gratulujemy!

Skład drużyny dziewcząt:

Oliwia Stachura kl. IV, Wiktoria Stachura kl. IV, Dominika Jemielniak kl. IV, Olga Jemielniak kl. VI, Beata Waśkowicz kl. VI, Wiktoria Szalast kl.VI

Skład drużyny chłopców:

Kacper Suszek kl. IV, Bartosz Jemielniak kl. VI, Mateusz Kłoczek kl. VI, Karol Jóźwiak kl. VI, Jakub Tołubiński kl. VI, Dominik Wlazły kl. VI.

 

POWIATOWE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

XVII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka i posumowanie ubiegłego roku sportowego odbyło się 2 października w Leszkowicach. Po raz pierwszy zawody zostały rozegrane drużynowo, a nie indywidualnie. Drużyna musiała liczyć 12 osób 6 z klas IV i młodszej i 6 osób z klasy V-VI. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników przez wójta gminy Ostrówek Tomasza Piecaka. Podsumowania roku sportowego 2016/2017 dokonał pan Zbigniew Sajda. Wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła  za ubiegły sportowy rok została sklasyfikowana na miejscu IX tak samo jak w ubiegłym roku. Przedstawiciele naszej szkoły Oliwia Stachura i Bartłomiej Jemielniak odebrali pamiątkowy dyplom z rąk pana wójta. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięły dwie drużyny z naszej szkoły. W kategorii dziewcząt młodszych Oliwia Stachura z klasy IV zajęła I miejsce na 50 zawodniczek, Wiktoria Stachura - 9 m., Dominika Jemielniak - 10 m. Bardzo dobre miejsca zajęli także Szymon Małyska - 4 m., Kacper Suszek - 7 m., Bartosz Jemielniak - 6m.  Drużynowo dziewczęta ukończyły zawody na miejscu VIII, a chłopcy na miejscu IV.

Wszystkim gratulujemy!

{gallery}biegilesz{/gallery}


MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY w biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 56 uczniów(30 dziewcząt, 26 chłopców) klas IV -VII. Dziewczęta w swojej kategorii pokonały dystans 800 m. chłopcy natomiast 1000m. Po bardzo zaciętej rywalizacji zawody wygrała uczennica klasy VII Alicja Kaczor i Mateusz Małyska także z klasy VII. Po zakończonych biegach pani dyrektor wszystkim pogratulowała, a pierwszej trójce wyręczyła pamiątkowe medale.

PIERWSZA DZIESIĄTKA DZIEWCZĄT Z KLAS IV- VII

1.Alicja Kaczor kl. VII

2.Weronika Szalast kl. VI

3.Wiktoria Szalast kl.VI

4.Oliwia Stachura kl. IV 

5. Aleksandra Dzido kl. V 

6. Wiktoria Stachura kl. IV 

7. Beata Waśkowicz kl. VI 

8. Wanessa Lato kl. VI 

9. Marietta Budzyńska kl. IV

10. Magda Dzido kl. V

PIERWSZA DZIESIĄTKA CHŁOPCÓW Z KLAS IV – VII

1. Mateusz Małyska kl. VII

2. Bartłomiej Tutaj kl. VII 

3. Bartosz Jemielniak kl. VI 

4. Szymon Małyska kl. IV 

5. Mateusz Kłoczek kl. VI 

5. Kacper Szafran kl. VII 

6. Dominik Wlazły kl. VI 

7. Kacper Suszek kl. IV 

8. Karol Jóźwiak kl. VI 

9. Hubert Grzyb kl. VII 

10. Patryk Duda kl. V 


GRATULUJEMY!


{gallery}dorotam/wyscigi{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl