Sport 2012/2013

FINAŁ POWIATOWY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - LESZKOWICE

W dniu 14 maja w Leszkowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach udział wzięło 13 drużyn. W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na 3 grupy. Dziewczęta z naszej szkoły w grupie grały z takimi drużynami: SAMOKLĘSKI i LUBARTÓW SP1 . W grupie zajęły trzecie miejsce. Ostatecznie zajęły 9-13. sKŁAD DRUŻYNY: KLAUDIA JANKOWSKA, JULITA JEMIELNIAK, JAGODA NOWOSADZKA, NATALIA KAŃKOWSKA, ZUZANNA DOBRZYŃSKA, ALDONA STYRNIK, OLA LATO, PATRYCJA KISIEL.

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW


W dniu 26 kwietnia w szkole podstawowej w Nowej Woli odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło 5 szkół z terenu gminy. SKŁAD DRUŻYNY: KRYSTIAN ONYSZKO, DAWID STACHURA, HUBERT LATO, PAWEŁ MAJCHRZAK, MATEUSZ KACZOR, DAMIAN MACUBA, STADNIK MATEUSZ,DANIEL ROGALSKI.Oto wyniki końcowe zawodów:

I m. - SP NOWA WOLA

II m. - WOLA SERNICKA

III m. - NOWA WIEŚ

IV m. - BRZOSTÓWKA

V m. - SERNIKI
POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE - LUBARTÓW


W kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział lekkoatletycznych zawodach powiatowych. Były to biegi sztafetowe 4*100 m. Szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która zajęła miejsce IV i drużyna dziewcząt, która zajęła także miejsce IV.SKŁAD DRUŻYN: KRYSTIAN ONYSZKO, DAWID STACHURA, MATEUSZ KACZOR, HUBERT LATO, KLAUDIA JANKOWSKA, JULITA JEMIELNIAK, NATALIA KAŃKOWSKA, JAGODA NOWOSADZKA.

 

GMINNE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu 18 stycznia w naszej szkole odbyły się gminne zawodyw drużynowym tenisie stolowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło sześć drużyn chłopców starszych i trzy drużyny dziewcząt starszych.W kategorii młodszej było po dwie drużyny. Naszą szkołę reprezentowały drużyny i zajęły one następujące miejsca:KAŃKOWSKA NATALIA, NOWOSADZKA JAGODA kl. VI miejsce 2, na 3 drużyny. ONYSZKO KRYSTIAN, STACHURA DAWID kl. VI miejsce 1, na 6 drużyn. JANKOWSKA PAULINA, GRZEGORCZYK KATARZYNA kl. IV miejsce 2, STADNIK MATEUSZ, JEMIELNIAK SEBASTIAN kl. IV miejsce 2.

V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI

W dniu 4 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej odbył się "V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI''. Udział w turnieju wzięli uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych Gminy Serniki. Tak jak w latach poprzednich uczniowie rywalizowali między sobą w 12 konkurencjach opartych na grach i zabawach sportowych. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak po kilku konkurencjach na prowadzenie wysunęli się uczniowie szkoły z Woli Sernickiej i nie oddali prowadzenia do samego końca wygrywając znacznie całe zawody. Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsce III. Nagrodami dla wszystkich drużyn były dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Po zakończonych zawodach uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

Klasyfikacja końcowa:

I mc - Wola Sernicka       50 pkt.

II mc - Nowa Wola 39 pkt.

III mc - Brzostówka      36 pkt.

IV mc - Serniki        30 pkt.

V mc - Nowa Wieś  25 pkt.

 

GMINNE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

W dniu 16 listopada w Szkole Podstawowej w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięły cztery drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół: SP Wola Sernicka, SP Serniki, SP Nowa Wola, SP Brzostówka. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła SP z Nowej Woli- 9 punktów. Drugie miejsce SP Wola Sernicka- 6 punktów. Trzecie miejsce SP Serniki- 1 punkt. Czwarte miejsce SP Brzostówka- 1 punkt. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła SP Nowa Wola-  9 punktów. Drugie SP Brzostówka- 6 punktów. Trzecie SP Serniki- 1 punkt.Czwarte miejsce przypadło SP z  Woli Sernickiej.

 

 

POWIATOWE ZAWODY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWY - ŁUCKA

 

W dniu 29 października w Łucce odbyły się powiatowe zawody w indywidualnym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło około 100 osób. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów . Nasi zawodnicy zajęli miejsca od 9 do 12.

 

GMINNE ZAWODY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM  - BRZOSTÓWKA

 

W 26 października w Szkole Podstawowej w Brzostówce odbyły sie gminne zawody chłopców i dziewcząt w indywidualnym tenisie stołowym. Organizatorem zawodów i sędzią głównym była pani Aneta Pęksa.W zawodach udział wzięło 26 uczniów z trzech szkół: SP NOWA WOLA, SP WOLA SERNICKA, SP BRZOSTÓWKA. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach klasy IV i młodsi oraz klasy V i VI. 


 

GMINNE ZAWODY DZIEWCZĄT W PIŁCE NOŻNEJ - SERNIKI

 

W dniu 19 października w Szkole Podstawowej w Sernikach odbyły sie gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt. Organizatorem zawodów i głównym sędzią był pan Rafał Jakubowski nauczyciel wychowania fizycznego w Sernikach. W zawodach udział wzięły cztery szkoły i zajęły następujące miejsca:

I m. NOWA WOLA

II m. WOLA SERNICKA

III m. BRZOSTÓWKA

IV m. SERNIKI

Każda drużyna otrzymał piłkę i dyplom, a dziewczęta z Nowej Woli otrzymały dodatkowo puchar i będą reprezentować gminę w maju przyszłego roku w zawodach powiatowych w Leszkowicach.

 

WOJEWÓDZKIE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 10 października w Adamowie odbyły się wojewódzkie zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Nasza szkołę reprezentowało siedmiu uczniów i zajęli oni następujące miejsca:

Uśmiech KACZOR MATEUSZ - kl. V m. 30/117

Uśmiech DANIEL ROGALSKI - kl. V m. 43/117

Uśmiech DAMIAN MACZUBA - kl. V m. 83/117

Uśmiech KLAUDIA JANKOWSKA - kl.VI m.26/113

Uśmiech PAULINA JANKOWSKA kl. IV m. 46/88

Uśmiech SEBASTIAN JEMIELNIAK kl. IV m.36/100

Uśmiech JULIA JEMIELNIAK kl. IV m. 64/113

 

POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 26 września  w Lubartowie odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i zajęła miejsce V na 11 drużyn  z całego powiatu. Skład drużyny: ONYSZKO KRYSTIAN, MAJCHRZAK PAWEŁ, STACHURA DAWID, KACZOR MATEUSZ, MACUBA DAMIAN, ROGALSKI DANIEL, SZALAST JAKUB, JEMIELNIAK SEBASTIAN, STADNIK MATEUSZ, DOBRZYŃSKI MIKOŁAJ, MACZUBA MIŁOSZ.

 

POWIATOWE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 21 września w Lubartowie odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych. Nasza szkołę reprezentowało 9 uczniów i zajęli oni następujące miejsca: Klasa IV - PAULINA JANKOWSKA miejsce 7/31, AMELIA SZAFRAN miejsce 10/31, ANITA WACH miejsce 22/31, SEBASTIAN JEMIELNIAK 16/52. Klasa V: DANIEL ROGALSKI miejsce 5/38, DAMIAN MACUBA miejsce 16/38. Klasa VI: KLAUDIA JEMIELNIAK miejsce 8/47, JULITA JEMIELNIAK miejsce 21/47, NOWOSADZKA JAGODA miejsce 30/47.

 

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

W dniu 21 września w lubartowskim amfiteatrze odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2011/2012. Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego pan Ryszard Gierach i Burmistrz Miasta  Lubartowa Janusz Bodziacki  wyręczyli 10 najlepszym szkołom z powiatu lubartowskiego, które brały udział w rywalizacji sportowej, dyplomy i puchary. Nasza szkoła znalazła się na miejscu 11 , wśród 42 szkół klasyfikowanych. Następnie odbyła  się inauguracja sportowego roku szkolnego 2012/2013 , oraz XII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w indywidualnych biegach przełajowych.

 

SZKOLNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 18 września w naszej szkole odbyły się szkolne zawody w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięło 15 dziewcząt i 14 chłopców. Dziewczęta pokonały trasę 800 m., a chłopcy 1000m. Wśród dziewcząt wygrała uczennica klasy VI KLAUDIA JANKOWSKA, druga była AMELIA SZAFRAN z klasy IV, na trzecim miejscu zawody ukończyła uczennica klasy VI JULITA JEMIELNIAK. W kategorii chłopców wygrał uczeń klasy V MATEUSZ KACZOR, drugi był DANIEL ROGALSKI, na trzecim miejscu zawody ukończył uczeń klasy V DAMIAN MACUBA. Po zakończeniu biegów pani dyrektor Małgorzata Krzewska  nagrodziła wyżej wymienionych uczniów medalami i dyplomami, a wszystkim pozostałym pogratulowała.


? poprzednia   następna ?
Poprawiony: niedziela, 25 listopada 2012 19:19

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl