JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/tenis.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/anetap/teniss.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/zaw.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Sport 2012/2013

FINAŁ POWIATOWY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - LESZKOWICE

W dniu 14 maja w Leszkowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach udział wzięło 13 drużyn. W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na 3 grupy. Dziewczęta z naszej szkoły w grupie grały z takimi drużynami: SAMOKLĘSKI i LUBARTÓW SP1 . W grupie zajęły trzecie miejsce. Ostatecznie zajęły 9-13. sKŁAD DRUŻYNY: KLAUDIA JANKOWSKA, JULITA JEMIELNIAK, JAGODA NOWOSADZKA, NATALIA KAŃKOWSKA, ZUZANNA DOBRZYŃSKA, ALDONA STYRNIK, OLA LATO, PATRYCJA KISIEL.

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 26 kwietnia w szkole podstawowej w Nowej Woli odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło 5 szkół z terenu gminy. SKŁAD DRUŻYNY: KRYSTIAN ONYSZKO, DAWID STACHURA, HUBERT LATO, PAWEŁ MAJCHRZAK, MATEUSZ KACZOR, DAMIAN MACUBA, STADNIK MATEUSZ,DANIEL ROGALSKI.Oto wyniki końcowe zawodów:

I m. - SP NOWA WOLA

II m. - WOLA SERNICKA

III m. - NOWA WIEŚ

IV m. - BRZOSTÓWKA

V m. - SERNIKI

POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE - LUBARTÓW

W kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział lekkoatletycznych zawodach powiatowych. Były to biegi sztafetowe 4*100 m. Szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która zajęła miejsce IV i drużyna dziewcząt, która zajęła także miejsce IV.SKŁAD DRUŻYN: KRYSTIAN ONYSZKO, DAWID STACHURA, MATEUSZ KACZOR, HUBERT LATO, KLAUDIA JANKOWSKA, JULITA JEMIELNIAK, NATALIA KAŃKOWSKA, JAGODA NOWOSADZKA.

GMINNE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu 18 stycznia w naszej szkole odbyły się gminne zawodyw drużynowym tenisie stolowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło sześć drużyn chłopców starszych i trzy drużyny dziewcząt starszych.W kategorii młodszej było po dwie drużyny. Naszą szkołę reprezentowały drużyny i zajęły one następujące miejsca:KAŃKOWSKA NATALIA, NOWOSADZKA JAGODA kl. VI miejsce 2, na 3 drużyny. ONYSZKO KRYSTIAN, STACHURA DAWID kl. VI miejsce 1, na 6 drużyn. JANKOWSKA PAULINA, GRZEGORCZYK KATARZYNA kl. IV miejsce 2, STADNIK MATEUSZ, JEMIELNIAK SEBASTIAN kl. IV miejsce 2.

{gallery}tenis{/gallery}

V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI

W dniu 4 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej odbył się "V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI''. Udział w turnieju wzięli uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych Gminy Serniki. Tak jak w latach poprzednich uczniowie rywalizowali między sobą w 12 konkurencjach opartych na grach i zabawach sportowych. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak po kilku konkurencjach na prowadzenie wysunęli się uczniowie szkoły z Woli Sernickiej i nie oddali prowadzenia do samego końca wygrywając znacznie całe zawody. Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsce III. Nagrodami dla wszystkich drużyn były dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Po zakończonych zawodach uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

GMINNE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 16 listopada w Szkole Podstawowej w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięły cztery drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół: SP Wola Sernicka, SP Serniki, SP Nowa Wola, SP Brzostówka. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła SP z Nowej Woli- 9 punktów. Drugie miejsce SP Wola Sernicka- 6 punktów. Trzecie miejsce SP Serniki- 1 punkt. Czwarte miejsce SP Brzostówka- 1 punkt. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła SP Nowa Wola-  9 punktów. Drugie SP Brzostówka- 6 punktów. Trzecie SP Serniki- 1 punkt.Czwarte miejsce przypadło SP z  Woli Sernickiej.

POWIATOWE ZAWODY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWY - ŁUCKA

W dniu 29 października w Łucce odbyły się powiatowe zawody w indywidualnym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło około 100 osób. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów . Nasi zawodnicy zajęli miejsca od 9 do 12.

GMINNE ZAWODY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM  - BRZOSTÓWKA

W 26 października w Szkole Podstawowej w Brzostówce odbyły sie gminne zawody chłopców i dziewcząt w indywidualnym tenisie stołowym. Organizatorem zawodów i sędzią głównym była pani Aneta Pęksa.W zawodach udział wzięło 26 uczniów z trzech szkół: SP NOWA WOLA, SP WOLA SERNICKA, SP BRZOSTÓWKA. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach klasy IV i młodsi oraz klasy V i VI.

{gallery}anetap/teniss{/gallery}

GMINNE ZAWODY DZIEWCZĄT W PIŁCE NOŻNEJ - SERNIKI

W dniu 19 października w Szkole Podstawowej w Sernikach odbyły sie gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt. Organizatorem zawodów i głównym sędzią był pan Rafał Jakubowski nauczyciel wychowania fizycznego w Sernikach. W zawodach udział wzięły cztery szkoły i zajęły następujące miejsca:

I m. NOWA WOLA

II m. WOLA SERNICKA

III m. BRZOSTÓWKA

IV m. SERNIKI

Każda drużyna otrzymał piłkę i dyplom, a dziewczęta z Nowej Woli otrzymały dodatkowo puchar i będą reprezentować gminę w maju przyszłego roku w zawodach powiatowych w Leszkowicach.

WOJEWÓDZKIE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 10 października w Adamowie odbyły się wojewódzkie zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Nasza szkołę reprezentowało siedmiu uczniów i zajęli oni następujące miejsca:

POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 26 września  w Lubartowie odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i zajęła miejsce V na 11 drużyn  z całego powiatu. Skład drużyny: ONYSZKO KRYSTIAN, MAJCHRZAK PAWEŁ, STACHURA DAWID, KACZOR MATEUSZ, MACUBA DAMIAN, ROGALSKI DANIEL, SZALAST JAKUB, JEMIELNIAK SEBASTIAN, STADNIK MATEUSZ, DOBRZYŃSKI MIKOŁAJ, MACZUBA MIŁOSZ.

POWIATOWE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 21 września w Lubartowie odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych. Nasza szkołę reprezentowało 9 uczniów i zajęli oni następujące miejsca: Klasa IV - PAULINA JANKOWSKA miejsce 7/31, AMELIA SZAFRAN miejsce 10/31, ANITA WACH miejsce 22/31, SEBASTIAN JEMIELNIAK 16/52. Klasa V: DANIEL ROGALSKI miejsce 5/38, DAMIAN MACUBA miejsce 16/38. Klasa VI: KLAUDIA JEMIELNIAK miejsce 8/47, JULITA JEMIELNIAK miejsce 21/47, NOWOSADZKA JAGODA miejsce 30/47.

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

W dniu 21 września w lubartowskim amfiteatrze odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2011/2012. Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego pan Ryszard Gierach i Burmistrz Miasta  Lubartowa Janusz Bodziacki  wyręczyli 10 najlepszym szkołom z powiatu lubartowskiego, które brały udział w rywalizacji sportowej, dyplomy i puchary. Nasza szkoła znalazła się na miejscu 11 , wśród 42 szkół klasyfikowanych. Następnie odbyła  się inauguracja sportowego roku szkolnego 2012/2013 , oraz XII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w indywidualnych biegach przełajowych.

SZKOLNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 18 września w naszej szkole odbyły się szkolne zawody w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięło 15 dziewcząt i 14 chłopców. Dziewczęta pokonały trasę 800 m., a chłopcy 1000m. Wśród dziewcząt wygrała uczennica klasy VI KLAUDIA JANKOWSKA, druga była AMELIA SZAFRAN z klasy IV, na trzecim miejscu zawody ukończyła uczennica klasy VI JULITA JEMIELNIAK. W kategorii chłopców wygrał uczeń klasy V MATEUSZ KACZOR, drugi był DANIEL ROGALSKI, na trzecim miejscu zawody ukończył uczeń klasy V DAMIAN MACUBA. Po zakończeniu biegów pani dyrektor Małgorzata Krzewska  nagrodziła wyżej wymienionych uczniów medalami i dyplomami, a wszystkim pozostałym pogratulowała.