Sport 2015/2016

12.

REJON W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu 28 stycznia uczennice: Olga Jemielniak z kl. IV, Oliwia Stachura z kl, II i Wiktoria Stachura z kl. II, reprezentowały szkołę i gminne w zawodach rejonowych w drużynowym tenisie stołowym w Rykach. Dziewczęta ukończyły zawody na miejscu V na VI drużyn.

11.

VII NOWOROCZNY TURNIEJ ZWINNOŚCIOWO -SPRAWNOŚCIOWY

27 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VIII NOWOROCZNYM TURNIEJU ZWINNOŚCIOWO - SPRAWNOŚCIOWYM w Woli Sernickiej. Na cztery drużyny uczestniczące, nasi uczniowie ukończyli zawody na II miejscu .

10.

SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH W ZAWODACH POWIATOWYCH

Dwie drużyny z naszej szkoły awansowały w dniu 25 stycznia do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym do Ryk zajmując II miejsce. Awans uzyskały: drużyna dziewcząt młodszych w składzie: Olga Jemielniak i Oliwia Stachura i drużyna chłopców młodszych w składzie: Bartosz Jemielniak i Szymon Małyska. Drużyna chłopców starszych w składzie: Przemysław Waśkowicz i Hubert Grzyb ukończyli zawody na miejscu IV.

9.

W dniu 22 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyły się gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło sześć drużyn chłopców starszych i pięć drużyny dziewcząt starszych.W kategorii młodszej trzy drużyny dziewcząt i cztery drużyny chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny (po jednej w każdej kategorii) w tym trzy drużyny zajęły pierwsze miejsca i będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych w Łucce. Dziewczęta starsze w składzie: Aleksandra Dzido i Beata Grzegorczyk z kl. V ukończyły zawody na miejscu IV.

Skład drużyn wygranych:

Chłopcy starsi: Hubert Grzyb, Przemysław Waśkowicz kl. V

Chłopcy młodsi: Bartosz Jemielniak kl. IV, Szymon Małyska kl. II

Dziewczęta młodsze: Olga Jemielniak kl. II, Oliwia Stachura kl. II, Wiktoria Stachura kl.II, Beata Waśkowicz kl. IV

8.

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ.

W dniu 20 listopada w Szkole Podstawowej w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej. W zawodach udział wzięło pięć drużyn chłopców i cztery drużyny dziewcząt z całej gminy. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły zakończyły zawody na miejscu trzecim. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II, IV, V, VI.

7.

REJON W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM - ŁAZISKA

W dniu 16 listopada w Łaziskach odbyły się zawody w indywidualnym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II Wiktoria Stachura. Mimo przegranych dwóch pierwszych meczów i odpadnięciu z zawodów, Wiktoria nabrała doświadczenia, które przyda się jej w starszych klasach.

6.

WIKTORIA STACHURA AWANSOWAŁA NA ZAWODY REJONOWE W TENISIE STOŁOWYM

W dniu wczorajszym ośmiu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w powiatowych zawodach w indywidualnym tenisie stołowym w Łucce. Wszyscy zajęli bardzo wysokie miejsca, jednak największy sukces odniosła uczennica klasy II Wiktoria Stachura, która ukończyła zawody na miejscu szóstym premiowanym awansem na zawody rejonowe w Łaziskach.

Wyniki końcowe naszych zawodników:

Szymon Małyska kl. II - m. VII

Przemysław Waśkowicz kl. V - m. VII

Hubert Grzyb kl. V - m. IX

Pozostali  ukończyli zawody w drugiej dziesiątce.

5.

GMINNE ZAWODY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWY

W dniu 29 października w naszej szkole odbyły się gminne zawody w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach klasy V- VI i klasy IV i młodsi. Udział w nich wzięło 43 osoby. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów. Najlepsze miejsca zajęli i będą reprezentować szkołę i gminę na zawodach powiatowych w Łucce następujący uczniowie:

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

9 października w Szkole Podstawowej w Nowej Woli odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. W zawodach udziały wszystkie szkoły podstawowe z naszego terenu.

WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE - ADAMÓW

7października 2015r. w Adamowie odbyły się wojewódzkie biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało kilku uczniów z klas IV- VI. Najlepiej na zawodach wypadł Bartłomiej Jemielniak z kl. IV, Mateusz Małyska z kl. V i Natalia Kłoczek z kl. VI.

2.

XV Memoriał Ryszarda Kalbarczyka i posumowanie ubiegłego roku sportowego.

25 września rozegrano w Lubartowie 15 edycję Memoriału Ryszarda Kalbarczyka w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników. Pan Janusz Gierach przypomniał w kilku zdaniach sylwetkę Ryszarda Kalbarczyka oraz przytoczył zdanie, które wypowiedział Wojciech Oczko( filozof) ,,RUCH JEST W STANIE ZASTĄPIĆ PRAWIE KAŻDY LEK, ALE WSZYSTKIE LEKI RAZEM WZIĘTE NIE ZASTĄPIĄ RUCH" Następnie wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła  za ubiegły sportowy rok została sklasyfikowana na miejscu XVII. Warto dodać, że wszystkich szkół podstawowych w powiecie jest 44, a szkół, które biorą udział w zawodach jest XXX. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięli nasi uczniowie. Najlepiej wypadli :