SPORT 2012/2013

FINAŁ POWIATOWY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - LESZKOWICE

W dniu 14 maja w Leszkowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach udział wzięło 13 drużyn. W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na 3 grupy. Dziewczęta z naszej szkoły w grupie grały z takimi drużynami: SAMOKLĘSKI i LUBARTÓW SP1 . W grupie zajęły trzecie miejsce. Ostatecznie zajęły 9-13. 

GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW


W dniu 26 kwietnia w szkole podstawowej w Nowej Woli odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło 5 szkół z terenu gminy. Oto wyniki końcowe zawodów:

I m. - SP NOWA WOLA

II m. - WOLA SERNICKA

III m. - NOWA WIEŚ

IV m. - BRZOSTÓWKA

V m. - SERNIKIZAWODY LEKKOATLETYCZNE - LUBARTÓW


W kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział lekkoatletycznych zawodach powiatowych. Były to biegi sztafetowe 4*100 m. Szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która zajęła miejsce IV i drużyna dziewcząt, która zajęła także miejsce IV.

V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI

W dniu 4 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej odbył się "V TURNIEJ NOWOROCZNY KLAS IV - VI''. Udział w turnieju wzięli uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych Gminy Serniki. Tak jak w latach poprzednich uczniowie rywalizowali między sobą w 12 konkurencjach opartych na grach i zabawach sportowych. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak po kilku konkurencjach na prowadzenie wysunęli się uczniowie szkoły z Woli Sernickiej i nie oddali prowadzenia do samego końca wygrywając znacznie całe zawody. Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsce III. Nagrodami dla wszystkich drużyn były dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Po zakończonych zawodach uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

Klasyfikacja końcowa:

I mc - Wola Sernicka       50 pkt.

II mc - Nowa Wola 39 pkt.

III mc - Brzostówka      36 pkt.

IV mc - Serniki        30 pkt.

V mc - Nowa Wieś  25 pkt.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl