×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/biegilesz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

POWIATOWE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

XVII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka i posumowanie ubiegłego roku sportowego odbyło się 2 października w Leszkowicach. Po raz pierwszy zawody zostały rozegrane drużynowo, a nie indywidualnie. Drużyna musiała liczyć 12 osób 6 z klas IV i młodszej i 6 osób z klasy V-VI. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników przez wójta gminy Ostrówek Tomasza Piecaka. Podsumowania roku sportowego 2016/2017 dokonał pan Zbigniew Sajda. Wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła  za ubiegły sportowy rok została sklasyfikowana na miejscu IX tak samo jak w ubiegłym roku. Przedstawiciele naszej szkoły Oliwia Stachura i Bartłomiej Jemielniak odebrali pamiątkowy dyplom z rąk pana wójta. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięły dwie drużyny z naszej szkoły. W kategorii dziewcząt młodszych Oliwia Stachura z klasy IV zajęła I miejsce na 50 zawodniczek, Wiktoria Stachura - 9 m., Dominika Jemielniak - 10 m. Bardzo dobre miejsca zajęli także Szymon Małyska - 4 m., Kacper Suszek - 7 m., Bartosz Jemielniak - 6m.  Drużynowo dziewczęta ukończyły zawody na miejscu VIII, a chłopcy na miejscu IV.