×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/teatr17.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Uczniowie klas I-III wraz z opiekunami: Anną Sobolewską i Dorotą Misztal 27 września udali się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem naszej wyprawy był Teatr Muzyczny. Obejrzeliśmy przedstawienie "Kot w butach" wypełnione śpiewem, muzyką i humorem. Wszystkim spodobały się te kulturalne przeżycia i doznania.

Później, korzystając z okazji odwiedziliśmy wystawę klocków LEGO. Mogliśmy obejrzeć historyczne, turystyczne i sportowe obiekty polskie skonstruowane z maleńkich klocków. Byli też sportowcy naszej narodowości i wiele innych konstukcji, które cieszyły nasze oczy i budziły podziw. Największe chyba wrażenie wywarł na wszystkich mega samolot zbudowany w miliona klocków. Następnie sami mogliśmy wcielić się w role konstruktorów i tworzyć co tylko chcieliśmy z klocków.

Pełni wrażeń wróciliśmy do domów opowiadać o nich najbliższym.

 

{gallery}dorotam/teatr17{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl