×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/22.23/dzbdz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

Karnawał trwa, dlatego też dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki zaprosiły swoje kochane Babcie i wspaniałych Dziadków na bal. Wszyscy dostojni goście przybyli 1 lutego do naszej szkoły, aby bawić się ze swoimi wnukami przy muzyce, tej z dawnych lat jak i bardziej współczesnych.

Pani Dyrektor Małgorzata Krzewska powitała wszystkich oraz złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Następnie nasi goście obejrzeli  program artystyczny w wykonaniu dzieci, który był przeplatany oklaskami i radosnym śmiechem.
Po oficjalnej części, którą zakończyło wspólne odśpiewanie „STO LAT” dla Babć i Dziadków,  wnuczęta zaprosiły swoich dziadków na bal, gdzie nie zabrakło konkursów, zagadek muzycznych i przebojów z lat młodości Babci i Dziadka. Wszyscy uczestnicy spotkania spędzali większość czasu na parkiecie w towarzystwie rozbawionych, uśmiechniętych wnuków.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas, a także radosna atmosfera tego spotkania przetrwa w naszej pamięci i sercu do następnego spotkania za rok, czego wszyscy życzymy.

Bardzo dziękujemy mamom za pomoc i obsługę całej imprezy.

 

{gallery}dorotam/22.23/dzbdz{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl