×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/slub18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/den18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/rower.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/slu16.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/agnieszkacz/den2016.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/AA.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/ABC.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/annas/cmen.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/adamk/papieski.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/annas/dzienn.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/anetap/iluzja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/annas/ziemniak.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dzziem.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/annas/dziench.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/pin.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/mecz.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/oli.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/cm.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/zk.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dzn.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/aneta.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/tu.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/ania.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dp1.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/papa.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/konkurs.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/alinas/slubowanie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/ch.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/rekonstrukcja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/slubowanie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/word.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dn.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dp.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/konkurs.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/word.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

{gallery}dorotam/slub18{/gallery}


Dnia 15 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Z tej okazji uczniowie klasy VII pod kierunkiem pani Teresy Lejkowskiej i pana Adama Krzewskiego przygotowali część artystyczną pt. "Mój nauczyciel - mój mistrz".

Przewodniczący szkoły - Kacper Szafran rozpoczął uroczystość, witając wszystkich zgromadzonych: pana Stanisława Marzędę - Wójta Gminy Serniki, księdza Marka Antonowicza - proboszcza parafii Brzostówka, panią dyrektor Małgorzatę Krzewską, nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów.

Przedstawienie dostarczyło nam wzruszeń, skłoniło do wspomnień. Krótki skecz humorystyczny rozbawił wszystkich przedstawiając rzeczywistość szkolną w bardzo krzywym zwierciadle.

Przy okazji święta, pani dyrektor złożyła życzenia swoim pracownikom, wręczyła nagrody, jednocześnie pan Wójt Gminy Serniki przekazał pani dyrektor nagrodę za trud włożony w prowadzenie i przewodniczenie naszej szkole.

Życzenia dla pracowników szkoły, na ręce pani dyrektor złożyła również pani Magdalena Jankowska - zastępca przewodniczącej Rady Rodziców naszej szkoły.


{gallery}dorotam/den18{/gallery}

AWANS  WIKTORII STACHURY DO ZAWODÓW REJONOWYCH W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu wczorajszym trójka uczniów naszej szkoły reprezentowała szkołę i gminę w powiatowych zawodach w indywidualnym tenisie stołowym w Łucce. W zawodach uczestniczyło piętnaście dziewcząt i szesnastu chłopców. Miejsce trzecie zdobyła uczennica klasy V Wiktoria Stachura, która zdobyła awans do zawodów rejonowych. Bardzo dobre wypadła, także jej siostra Oliwia Stachura, która ukończyła zawody na V miejscu. Szymon Małyska z klasy V zakończył zawody na miejscu 9-12. Wszystkim bardzo gratulujemy!

PÓŁFINAŁ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLASY VII-VIII I III GIMNAZJUM

W dniu 4 października uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w półfinale zawodów w piłce nożnej chłopców w Niedźwiadzie. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny z powiatu. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli III miejsce.

SUKCESY NASZYCH TENISISTÓW W ZAWODACH GMINNYCH

W dniu 2 października w Szkole Podstawowej  w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowało dwunastu uczniów z klas V - VIII. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: Jgrzyska Dzieci ( klasy IV- VI) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII, VII i III gimnazjum) i były rozgrywane do dwóch przegranych. Awans do zawodów powiatowych uzyskali:

Drużynowy tenis stołowy:

I miejsce: Wiktoria Stachura, Oliwia Stachura - klasa  V

I miejsce: Olga Jemielniak, Wiktoria Szalast - klasa VII

Indywidualny tenis stołowy:

I miejsce: Wiktoria Stachura - klasa V

II miejsce: Oliwia Stachura - klasa V

II miejsce : Szymon Małyska - klasa V

II miejsce: Aleksandra Dzido - klasa VII

III miejsce:Beata Grzegorczyk - klasa VIII

IImiejsce : Hubert Grzyb - klasa VIII

IV miejsce: Przemysław Waśkowicz - klasa VIII

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

V MIEJSCE NASZEJ SZKOŁYW POWIECIE  W PODSUMOWANIU UBIEGŁEGO ROKU SPORTOWEGO

W dniu 27 września w Szkole Podstawowej w Leszkowicach odbyły się drużynowebiegisztafetowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i średnich. Podczas tych zawodach dokonano podsumowania ubiegłego roku sportowego 2017/2018. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników przez wójtagminyOstrówek Tomasza Piecaka. Następnie pan Zbigniew Sajda wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła uzyskała ponad 155 punkty i zajęła V miejsce.Warto dodać, że  sklasyfikowanych było 28 szkół podstawowych w powiecie. Przedstawicielka naszej szkoły Oliwia Stachura z klasy V i Bartłomiej Tutaj z klasy VIII odebrali pamiątkowy dyplom z rąk pana wójta. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięli nasi uczniowie z klas V - VIII. Tak wysokie miejsce naszej szkoły w powiecie to wielki sportowy sukces wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkolę w różnorodnych zawodach powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. Gratulujemy!

{gallery}rower{/gallery}

Dnia 25.10.2016r. o godzinie 11.00 odbyło się Ślubowanie Uczniów Klasy I. W tej uroczystości uczestniczyli: pani dyrektor Małgorzata Krzewska, ks. proboszcz Marek Antonowicz, nauczyciele, uczniowie kl. 0-VI, rodzice uczniów klasy I.

Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci z klasy I zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym. Obecni na ślubowaniu ocenili umiejętności uczniów oklaskami. Wszystkie zadania uczniowie wykonali bardzo dobrze. Najtrudniejszym zadaniem okazało się wypicie z uśmiechem soku z cytryny, ale i z tym nasi bohaterowie poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiła część oficjalna uroczystości. Uczniowie złożyli przysięgę na sztandar Szkoły. Następnie pani dyrektor pasowała każde dziecko z klasy pierwszej na ucznia poprzez dotknięcie jego ramienia ogromnym ołówkiem. Potem kilka słów do uczniów skierował  ks. proboszcz Marek Antonowicz, a następnie  poświęcił dzieciom tornistry i przybory szkolne. Na koniec zabrała głos pani dyrektor Małgorzata Krzewska. Złożyła życzenia nowo pasowanym uczniom oraz wręczyła im dyplomy i upominki. Rodzice, uczniowie wraz z wychowawczyniami klasy II i III wręczyli pierwszakom prezenty. Po akademii dzieci z klasy I i II udały się na poczęstunek.

Składam serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

{gallery}dorotam/slu16{/gallery}

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z Samorządu Szkolnego na apelu złożyli życzenia wszystkim nauczycielom pracującym w naszej szkole i wręczyli z tej okazji upominki. Następnie Pani Dyrektor Małgorzata Krzewska złożyła życzenia pracownikom szkoły i wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Uczniowie klasy szóstej wraz z rodzicami przygotowali smaczny tort by uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Dziękujemy!

{gallery}/agnieszkacz/den2016{/gallery}

XVI Memoriał Ryszarda Kalbarczyka i posumowanie ubiegłego roku sportowego w Leszkowicach.

26 września w Leszkowicach odbył się XVI Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i zawodników przez wójtagminyOstrówek Tomasza Piecaka. Podsumowania roku sportowego 2015/2016dokonał pan Zbigniew Sajda. Wręczył dyplomy i puchary szkołom, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Nasza szkoła  za ubiegły sportowy rok została sklasyfikowana na miejscu IX. Warto dodać, że wszystkich szkół podstawowych w powiecie jest 44, a szkół, które zostały sklasyfikowane 34. Przedstawicielka naszej szkoły Oliwia Stachura z klasy III odebrała pamiątkowy dyplom z rąk pana wójta. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody w, których udział wzięli nasi uczniowie. Wyniki osiągnięć uczniów przedstawiają się następująco:

Dziewczęta 2006 i młodsze -600 m.

18 miejsce na 53 - OLIWIA STACHURA - klasa III

21 miejsce  na 53 -WIKTORIA STACHURA - klasa III

31 miejsce na 53 - MAGDA DZIDO - klasa IV

Chłopcy 2006 i młodsi - 600 m.

11 miejsce na 61 - SZYMON MAŁYSKA - klasa III

Dziewczęta 2005 - 800 m.

27 miejsce na 39 - BEATA WAŚKOWICZ - klasa V

33 miejsce na 39 - NATALIA BUĆKO - klasa V

36 miejsce na 39 - WIKTORIA SZALAST  - klasa V

Chłopcy 2005 - 1000 m.

10 miejsce na 48 - BARTOSZ JEMIELNIAK - klasa V

36 miejsce na 48 - KAROL JÓŹWIAK klasa V

37 miejsce na 48 - MATEUSZ KŁOCZEK- klasa V

Dziewczęta 2004 -1000 m.

15 miejsce na 36 - ALEKSANDRA DZIDO - klasa VI

19 miejsce na 36 - ALICJA KACZOR - klasa VI

Chłopcy 2004 - 1000 m.

8 miejsce na 48 - MATEUSZ MAŁYSKA - klasa VI

29 miejsce na 48 - KACPER SZAFRAN - klasa VI

{gallery}AA{/gallery}

Nasi uczniowie wzięli też udział w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 30 września także w Leszkowicach. Dziewczęta ukończyły zawody na miejscu 8, a chłopcy na miejscu 10. Byliśmy najmłodszą drużyną, ponieważ w drużynie mieliśmy trzecioklasistów. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłych latach takie doświadczenie dla młodych zawodników bardzo się przyda. SKŁAD DRUŻYN:

Dziewczęta: ALEKSANDRA DZIDO, ALICJA KACZOR, BEATA GRZEGORCZYK, NATALIA BUĆKO, BUDZYŃSKA WIKTORIA, BEATA WAŚKOWICZ, OLIWIA STACHURA, WIKTORIA STACHURA

Chłopcy: MATEUSZ MAŁYSKA, KACPER SZAFRAN, MATEUSZ KŁOCZEK, KAROL JÓŹWIAK, BARTOSZ JEMIELNIAK, SZYMON MAŁYSKA, MARCEL DUDA, JAKUB TOŁUBIŃSKI

{gallery}ABC{/gallery}

DLA TYCH , KTÓRZY ODESZLI?

 

W środę 29 października 2014 roku  przedstawiciele Szkolnego Koła PCK, Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klas III - VI wybrali się na parafialny cmentarz. Dzieci wraz opiekunami z Panią  Anną Sobolewską i Panią Izabelą Łukasiewicz uporządkowały zaniedbane mogiły i zapaliły znicze.  Pamiętały także o modlitwie za zmarłych.

Uczniowie już od kilku lat uczestniczą w tej ważnej i budzącej refleksje akcji.

 

,,Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać...?

{gallery}annas/cmen{/gallery}

W dniach 13, 15, 20  i 21 października w naszej szkole odbyły się kuratoryjne konkursy przedmiotowe z matematyki, przyrody i języka angielskiego oraz konkurs ortograficzny. Do konkursów przystąpili uczniowie  klasy VI-ej.

Szczególne wyróżnienia:

Konkurs Ortograficzny

-Amelia Szafran

Konkurs z Języka Angielskiego

-Amelia Szafran - 25 pkt.

-Mikołaj Dobrzyński- 24 pkt.

Zabrakło im naprawdę niewiele - 2 i 3 pkt. do zakwalifikowania się do etapu okręgowego z języka angielskiego, bo kwalifikacja była od 27 pkt.

Pod takim hasłem 12  października w kościele parafialnym w Brzostówce i Wólce Zawieprzyckiej podczas Mszy Św.   oraz 15 października w szkole obchodziliśmy  tegoroczny XIV Dzień Papieski. Pod opieką pana Adama oraz pani dyrektor Małgorzaty Krzewskiej  przedstawiliśmy montaż słowno-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II, patronowi naszej placówki.

Jan Paweł II był człowiekiem świętym, emanował świętością, czyli pięknem swojego człowieczeństwa, bogactwem osobowości, dobrocią, mądrością i miłością. Jednym słowem promieniował Chrystusem, gdyż tylko On jest jedynym źródłem i sprawcą świętości człowieka. To sam Jezus Chrystus uobecniał swoją miłość w życiu, pasterskiej posłudze, cierpieniu i śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II.

Patrząc na przykład życia Jana Pawła II, chcieliśmy uświadomić, że każdy człowiek jest powołany do wspólnoty życia z Bogiem. że powołanie do świętości każdego bez wyjątku człowieka, nie jest tylko zwykłą możliwością, ale obowiązkiem, wypływającym z istoty naszego człowieczeństwa, stworzonego na obraz i Boże podobieństwo.

 

?Dar Ducha Świętego sprawia, że aktualne i dla wszystkich realne staje się odwieczne przykazanie, jakie Bóg dał swojemu ludowi: "Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz!" (Kpł 19, 2). Świętość wydaje się celem trudnym, osiągalnym tylko dla ludzi zupełnie wyjątkowych albo dla tych, którzy odrywają się całkowicie od życia i kultury swojej epoki. W rzeczywistości świętość jest darem i zadaniem zakorzenionym w chrzcie i bierzmowaniu, powierzonym wszystkim członkom Kościoła w każdej epoce. Jest darem i zadaniem dla świeckich tak samo jak dla zakonników i kapłanów, w sferze prywatnej tak jak w działalności publicznej,w życiu zarówno jednostek, jak rodzin i wspólnot?.

Jan Paweł II

{gallery}adamk/papieski{/gallery}

,,NAUCZYCIEL ? KAPITANEM NA OKRĘCIE WIEDZY?

 

14 października 2014r. o godz. 8.00 odbyła się w naszej szkole  - Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością goście: Wójt Gminy Serniki p.Stanisław Marzęda, ks. Marek Antonowicz - proboszcz parafii Brzostówka i pan Jarosław Kuna - emerytowany, wieloletni nauczyciel naszej szkoły .Oprócz honorowych gości na akademię przybyli nauczyciele, uczniowie, pracownicy obsługi i rodzice.

Uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką pani Anny Sobolewskiej i pani Izabeli Łukasiewicz. Piękną oprawę muzyczną przygotował  pan Adam Krzewski.

Głównym punktem uroczystości była część artystyczna. Uczniowie z V i VI klasy poważnymi  wierszami i humorystyczną scenką podziękowali nauczycielom za ich trud i pracę.

Po wzruszającym występie artystycznym, rozdano medale i kwiaty dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Kolejnym punktem uroczystości był występ  Pani Dyrektor - Małgorzaty Krzewskiej ,która podziękowała nauczycielom i pracownikom oświaty  za pracę dydaktyczno- wychowawczą, zaangażowanie, trud i poświęcenie . W podziękowaniu za pracę Pani Dyrektor wręczyła  Nagrody Dyrektora .

Następnie  głos zabrał Wójt Gminy Serniki, który złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta.

Potem wystąpiła Przewodnicząca Rady Rodziców-pani Renata Baran, która  życzyła nauczycielom wszystkiego najlepszego w ich ciężkiej pracy  oraz wręczyła kwiaty na ręce pani dyrektor. Każdy nauczyciel otrzymał różę z życzeniami od rodziców i od klasy VI.

Po akademii wszyscy  goście zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspaniały tort od klasy VI.

{gallery}annas/dzienn{/gallery}

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI "FARMA ILUZJI"

W dniu 8 października  klasa IV oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli wybrali się do Mościsk koło Trojanowa do Parku Rozrywki i Edukacji "Farma Iluzji". Jest to niezwykłe miejsce pełne ciekawostek, które przeczą racjonalnemu widzeniu świata. Na początek chwile grozy przeżyły dzieci zwiedzając Grobowiec Faraona. Potem widziały Magiczny Domek, Muzeum Iluzji i przeszły Ścieżką Zdrowia. Po drodze można było rzucić okiem do Studni Nieskończoności i obejrzeć Lewitujący Kran. Zaciekawiła ich także duża szachownica z gigantycznymi szachami oraz krzesło i stół olbrzyma, przy których wszyscy czuli się jak krasnoludki. Nowym doświadczeniem okazało się robienie zdjęć głów na talerzu oraz przejście przez Tunel Zapomnienia i Labirynt Luster. Dzieci były zachwycone wizytą w zagrodzie króliczków i stajni kucyka ?Czarusia?.Radośnie bawiły się na drewnianym placu zabaw, Polu Dmuchańców z zjeżdżalniami i zamkami do skakania, a także pływały tratwami. Pod koniec pobytu na farmie każdy zakupił sobie pamiątkę. Pomimo zmęczenia po tak ekscytującym i pełnym wrażeń dniu wrócili do domów w znakomitych humorach. Opiekę nad grupą sprawowały panie : Aneta Pęksa, Iwona Biała i Urszula Mazurek.

{gallery}anetap/iluzja{/gallery}

Sprawozdanie ze Święta Pieczonego Ziemniaka

Dnia 02 października 2014r.  na naszym boisku szkolnym odbyła się uroczystość   z okazji ?Święta Pieczonego Ziemniaka?. Imprezę plenerową mającą na celu integrację społeczności szkolnej i kultywowanie tradycji zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką pań Anny Sobolewskiej  i Izabeli Łukasiewicz.

Na początku Pani dyrektor Małgorzata Krzewska serdecznie przywitała wszystkich uczniów i nauczycieli. Potem rozpoczęły się gry i konkursy.  Najpierw wszyscy uczniowie nauczyli się ziemniaczanego okrzyku. Następnie wybrani uczniowie z poszczególnych klas układali hasła i puzzle, śpiewali przyśpiewki , ubierali ziemniaki na czas, poszukiwali ukrytych ziemniaków , rzucali do celu , biegali z ziemniakami , obierali najdłuższą skórkę z ziemniaka oraz brali udział w mini teście .

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych na ten dzień rozgrywkach i zabawach. Wszyscy doskonale się bawili przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach klasy I-III oraz klasy IV-VI. Zerówka brała udział tylko w niektórych konkurencjach.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

klasy I-III                                          klasy IV-VI

I miejsce- klasa III                         I miejsce-klasa V

II miejsce ? klasa I                         II miejsce- klasa VI

III miejsce ?klasa II                       III miejsce klasa IV

Pani dyrektor wręczyła także dyplomy i nagrody w konkursie na ,,Najciekawszego ziemniaczanego stworka?. Konkurs zorganizowały opiekunki SU panie Anna Sobolewska i Izabela Łukasiewicz .

Prace dzieci były oceniane w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VI.

W klasach młodszych wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce ?Natalia Bućko kl.III

II miejsce- Oliwia Mazurek kl.III

III miejsce ?Patryk Duda kl.II

Wyniki z klas starszych:

I miejsce- Marcel Duda kl.IV

II miejsce ?Katarzyna Grzegorczyk kl.VI

III miejsce ? Natalia Szalast kl.IV

Dzieci z zerówki dostały wyróżnienia. Dyplomami mogły się pochwalić następujące dziewczynki: Paulina Mazurek, Zuzanna Misztal, Oliwia Pyła, Izabela Tołubińska, Klaudia Woźniak.

Po podsumowaniu konkursów i rozdaniu dyplomów nastąpił kulminacyjny punkt święta - poczęstunek. Ziemniaki były gotowe, trzeba było  je tylko obrać ze skórki i już mogliśmy sobie przypomnieć zapachy i smaki z czasów naszych rodziców i dziadków. Zabawa była bardzo udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci.

{gallery}annas/ziemniak{/gallery}

{gallery}kasial/dzziem{/gallery}

DYSKOTEKA NA DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień 30 września jest szczególnie ważny dla wszystkich chłopców. W dniu ich święta corocznie w naszej szkole odbywa się dyskoteka  .Podobnie jak w poprzednich latach organizatorem zabawy był Samorząd Uczniowski.

Oprawą muzyczną zajął się nasz ubiegłoroczny absolwent  Damian Macuba(serdecznie dziękujemy). Świetnie dobrana muzyka przyczyniła się do tego ,że imprezę można uznać za bardzo udaną .

W trakcie zabawy zostały ogłoszone wyniki  i wręczone nagrody zwycięzcom konkursu ogłoszonego przez SU na"KLASOWEGO DŻENTELMENA" .Konkurs odbył się w klasach I-VI. W wyniku przeprowadzonego głosowania przez poszczególne klasy, tytułklasowego dżentelmena   oraz nagrody z rąk pani dyrektor Małgorzaty Krzewskiej odebrali uczniowie:

1.Jakub Macuba kl.I

2.Filip Budzyński kl.II

3.Bartosz Jemielniak kl.III

4.Przemysław Waśkowicz kl.IV

5.Konrad Maczuba kl.V

6.Mikołaj Dobrzyński kl.VI

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy , aby w przyszłości także mogli poszczycić się tym wspaniałym tytułem.

{gallery}annas/dziench{/gallery}

Teatr ,,URWIS'' ponownie w naszej szkole

W dniu dzisiejszym w murach naszej szkoły gościliśmy ponownie aktorów Teatru Urwis z przedstawieniem pt.,,Pinokio??.

Pinokio, drewniany pajacyk, uczył dzieci podejmowania wyborów między dobrem a złem.

W nagrodę za posłuszeństwo spełniło się jego marzenie - został prawdziwym chłopcem. Spektakl edukacyjny w elementami interaktywnymi cieszył się dużym zainteresowaniem wśród społeczności uczniowskiej, a przede wszystkim w zabawny sposób przekazał prawdę, że warto być uczciwym i dobrym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu.Uśmiech

{gallery}oksanao/pin{/gallery}

Wyjazd na mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kobiet

Polska ? Czechy w piłkę ręczną

Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej rozpoczęli kampanię pod hasłem ?Stop zwolnieniem z w-f?. Akcja ta ma na celu wpłynąć na świadomość uczniów, jak ważną rolę odgrywa aktywność fizyczna w ich życiu, a tym samym zmniejszyć wśród młodzieży szkolnej  ilość zwolnień z w-f. Kampania ta służyła również popularyzacji gry w piłkę ręczną w szkołach. W związku z tą kampanią Szkoły Podstawowe otrzymały zaproszenia na mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kobiet w piłkę ręczną Polska ? Czechy, oferując przy tym atrakcyjną cenę biletu dla uczniów oraz ich opiekunów.

Mecz odbył się 27.10.2013r. na Hali Sportowej Globus w Lublinie. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzostówce i Szkoły Podstawowej w Nowej Woli z ogromną ochotą postanowili kibicować polskiej reprezentacji podczas rozgrywek.

Udział w meczu dostarczył im wiele wrażeń, pozwolił przybliżyć dzieciom zasady zachowania się kibiców na trybunach oraz przyjrzeć się technice gry w piłkę ręczną. Mamy nadzieję, iż wycieczka na mecz polskiej reprezentacji kobiet w piłkę ręczną pozytywnie wpłynie na stosunek dzieci do uprawiana różnych dyscyplin sportowych oraz uświadomi im, iż tylko ciężka praca i upór doprowadzi ich do  upragnionego celu.

Opracował:Łukasz Kwas

Organizatorem wyjazdu był  pan Łukasz Kwas, a opiekunem pani Oksana Onyszko.

Zapraszamy do relacji fotograficznej.

{gallery}oksanao/mecz{/gallery}

OLIMPIADA WIEDZY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS

W dniu 25  października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY Z JĘZYKA  ANGIELSKIEGO ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS.

Do rozwiązywania testu przystąpiło 15 uczniów z kl.II-VI.

Najwięcej reprezentantów miała klasa II.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu.Uśmiech

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{gallery}oksanao/oli{/gallery}

Pamiętamy o zmarłych...

W środę 23.10.2013 roku uczniowie klasy II  I III oraz członkowie PCK wraz opiekunami z Panią Teresą Małyską i  Anną Sobolewską udali się na parafialny cmentarz w Brzostówce w celuposprzątania zaniedbanych i opuszczonych grobów, o które nikt nie dba. Robimy to od kilku lat, więc mamy już wprawę    i wiemy co nam będzie do tego potrzebne. Uporządkowaliśmy groby, a następnie  położyliśmy na nich kwiaty.  Zapaliliśmy również symboliczne znicze.

Jest to akcja, którą w naszej szkole pielęgnuje się i  przeprowadza od wielu lat. Dzięki niej oddajemy cześć zmarłym i uczymy się szacunku dla tradycji. Takie momenty skłaniają też do refleksji i zadumy, gdyż pamięć o zmarłych świadczy o żywych.

?Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim.?

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{gallery}oksanao/cm{/gallery}

KONKURSY KURATORYJNE

Uczniowie po raz koleiny brali udział w konkursach przedmiotowych.

W tym roku uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę z pięciu przedmiotów.

W konkursie z języka polskiego brała udział Katarzyna Klasura.

Do konkursu z historii przystąpili: Katarzyna Klasura i Jakub Szalast.

Wkonkursie matematycznym brali udział: Katarzyna Klasura, Zuzanna Dobrzyńska, Damian Macuba.

W konkursie z przyrody brały udział następujące osoby: Katarzyna Klasura, Jakub Szalast, Zuzanna Dobrzyńska.

Po raz pierwszy zorganizowano konkurs  z języka angielskiego, do którego przystąpiły następujące osoby;Katarzyna Klasura,Jakub Szalast i Jowita Trąbka.

Na pochwałę i wyróżnienie zasługuje Katarzyna Klasura, która uzyskała 34pkt/40 pkt z języka polskiego oraz 32pkt/40 pkt z języka angielskiego.

Udział w uroczystościach w Szkole Podstawowej w Zakrzewie

W ubiegłą środę delegacja naszej szkoły z Pocztem Sztandarowym uczestniczyła w uroczystościach przekazania sztandaru i nadania imienia Jana Pawła II  szkole w Zakrzewie.

Szkołę reprezentowali - dyrektor szkoły- Małgorzata Krzewska, Katarzyna Łabęcka nauczycielka - opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie: Zuzanna Dobrzyńska, Amalia Szafran, Katarzyna Grzegorczyk, Jowita Trąbka, Jakub Szalast, Mateusz Kaczor, Sebastian Jemielniak.

Delegacja brała udział we mszy św. w Kościele Parafialnym pw. Św. Józefa w Zakrzewie, której przewodniczył Metropolita Lubelski abp prof. dr hab. Stanisław Budzik.

Wzruszeń dostarczyła  część artystyczna  poświęcona Janowi Pawłowi II w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły. W części oficjalnej gratulacje i wyrazy uznania, na ręce pani Małgorzaty Samol dyrektora szkoły w Zakrzewie, złożyła pani Małgorzata Krzewska, która też wpisała się do Księgi Pamiątkowej.

Uroczystości zakończono poczęstunkiem w Remizie Strażackiej w Zakrzewie.

Zapraszamy do galerii zdjęć

{gallery}kasial/zk{/gallery}


Uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela


15 października 2013r. o godz. 11:15 odbyła się w naszej szkole na sali gimnastycznej - Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście Wójt Gminy Serniki p. Stanisław Marzęda, proboszcz tutejszej parafii ks. Marek Antonowicz oraz wszyscy nauczyciele, uczniowie, pracownicy obsługi i rodzice. Młodzież szkolna prezentowała się wspaniale, bo tego dnia wszyscy przyszli ubrani na galowo. Uroczystość przygotowała klasa V i II pod bacznym okiem pani Katarzyny Łabęckiej i pani Anny Kusyk opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz pana Adama Krzewskiego, który uświetnił uroczystość aranżacją muzyczną i występem chórku szkolnego.
Na początku uroczystości  głos zabrał Wójt Gminy Serniki, który złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta.
A następnie odbył się ,,Koncert życzeń ? , w którym młodzież popisała się swoim kunsztem recytatorskim, aktorskim i muzycznym w którym to podziękowała wszystkim nauczycielom za ich trud i prace dydaktyczną, opiekuńczą oraz wychowawczą.
Na ręce pani Dyrektor uczniowie złożyli drobny upominek, a każdy nauczyciel  otrzymał Certyfikat Wzorowego Nauczyciela.
Po wspaniałym występie artystycznym, rozdano upominki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Przewodnicząca Rady Rodziców złożyła wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta oraz wręczyła kwiat na ręce pani dyrektor, a każdy nauczyciel otrzymał różę z życzeniami od rodziców i od klasy VI.
Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty podziękowała za pracę dydaktyczno- wychowawczą oraz złożyła gorące życzenia dalszych sukcesów i wytrwałości wręczając nagrody dyrektora.
Po akademii wszyscy zaproszeni goście zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na coś słodkiego.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.
{gallery}kasial/dzn{/gallery}

?Mini Piłki Nożnej Dziewcząt?

Jak co roku uczniowie Szkół Podstawowych z Gminy Serniki wzięli udział w Turnieju Mini Piłki Nożnej Dziewcząt. Turniej odbył się 10.10.2013r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Sernikach.

Do turnieju zgłosiły się drużyny z czterech szkół podstawowych z Gminy Serniki:

 • Szkoła Podstawowa w Nowej Woli;
 • Szkoła Podstawowa w Brzostówce;
 • Szkoła Podstawowa w Sernikach;
 • Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Brzostówce reprezentowały następujące zawodniczki:

 1. Dobrzyńska Zuzanna;
 2. Jankowska Paulina;
 3. Kisiel Ewelina;
 4. Styrnik Aldona;
 5. Tołbińska Monika;
 6. Wach Anita.

Turniej ?Mini Piłki Nożnej Dziewcząt? został rozegrany systemem ?każdy z każdym?. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Nowej Woli. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Sernikach. Miejsce III wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Woli Sernickiej. IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce.

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczył Pan Dyrektor Artur Oniszko. Podziękował uczestnikom za przybycie oraz pogratulował zwyciężczyniom turnieju.

{gallery}oksanao/aneta{/gallery}

Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brzostówce, jak co roku odbyły się ?Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym?, które odbyły się 08.10.2013r.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy i sukcesów. Do zawodów opiekunowie szkół zgłosili łącznie 35 zawodników i zawodniczek z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Serniki:

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, której opiekunem była Pani Olga Winiarska;

v  Szkoła Podstawowa w Sernikach, której opiekunem był Rafał Jakubowski;

v  Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej, której opiekunem był Mateusz Lejkowski;

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Woli i Szkoła Podstawowa w Brzostówce wraz z opiekunem Łukaszem Kwasem.

Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych w czterech kategoriach wiekowych.

Kategoria dziewcząt:

Dziewczęta młodsze: III kl, IV kl;

Dziwczęta starsze: V kl, VI kl;

Kategoria chłopców:

Chłopcy młodsi: III kl, IV kl;

Chłopcy starsi: V kl, VI kl.

 

W kategorii dziewcząt młodszych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I miejsce: Wójcik Julia;

II miejsce: Pietrzela Oliwia;

III miejsce: Kozak Zuzanna  .

W kategorii dziewcząt starszych wyłonione zostały cztery pierwsze miejsca:

I miejsce: Bodźak Angelika;

II miejsce: Lejkowska Weronika;

III miejsce: Kozak Magdalena;

IV miejsce: Marzęda Katarzyna.

W kategorii chłopców młodszych wyłoniono również IV pierwsze miejsca:

I miejsce: Wronowski Dariusz;

II miejsce: Marzec Dawid;

III miejsce: Waśkowicz Przemysław;

IV miejsce: Barszczyk Maksymilian.

W kategorii chłopców starszych klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce: Wasil Szymon;

II miejsce: Kaczor Mateusz;

III miejsce: Błaszczak Jakub;

IV miejsce: Marzec Patryk.

Celem zawodów było wyłonienie spośród zawodników 4 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej. Zwycięzcy awansowali do udziału w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Krzewska. Po zakończeniu turnieju uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci poczęstunku, o który zadbała Pani Dyrektor.

Zawodnicy biorący udział w turnieju reprezentowali duży poziom umiejętności. Dostarczyli kibicom wiele wrażeń oraz postarali się aby turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za przybycie i wsparcie swoich liderów. Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów podczas kolejnego etapu turnieju.

Opracował:

Kwas Łukasz

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}oksanao/tu{/gallery}

Turniej ?Mini Piłki Nożnej 5 chłopców?

 

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce wzięła udział w turnieju ?Mini Piłki Nożnej 5 chłopców?. Turniej ten odbył się 22.10.2013r. w Szkole Podstawowej w Nowej Woli. Time Szkoły Podstawowej w Brzostówce reprezentowali następujący uczniowie:

 1. Damian Macuba;
 2. Daniel Rogalski;
 3. Damian Bronowski;
 4. Jakub Szalast;
 5. Mateusz Kaczor;
 6. Jakub Jemielniak;
 7. Sebastian Jemielniak;
 8. Mateusz Stadnik.

Wyżej wymienieni uczniowie okazali się dobrymi zawodnikami, tworzącymi świetny zespół do gry w piłkę nożną. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce zajęła I miejsce w końcowej klasyfikacji rozgrywek sportowych. Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali puchar oraz pamiątkowe dyplomy. Po powrocie do Szkoły Podstawowej w Brzostówce chłopcy otrzymali osobiste gratulacje od Pani Małgorzaty Krzewskiej Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce.

 

 

ŚNIADANIE DAJE MOC!

W piątek 11.10.2013r uczniowie z klasy II Szkoły Podstawowej w Brzostówce  przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego ?Śniadanie daje moc?.  Celem programu jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

Na pierwszych zajęciach z panią Anną Sobolewską klasa poznała 12 zasad zdrowego odżywiania .

Dzieci wiedzą już, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Podczas zajęć uczniowie wykonali z owoców szaszłyki i koreczki, które później wspólnie zjedli. Wszystkim bardzo smakowało i dało to dzieciom siłę i energię do dalszej nauki.Uśmiech

{gallery}oksanao/ania{/gallery}

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wszystkim nauczycielom składa

Samorząd Uczniowski

?Modlitwa przygotowuje nas do spotkań z drugim. Są to spotkania, w których dzięki duchowemu otwarciu możemy się wzajemnie poznawać i rozumieć także wtedy, kiedy czasu jest niewiele. Ja za wszystkich po prostu modlę się dzień w dzień. Gdy spotykam człowieka, to już się za niego modlę i to zawsze pomaga w kontakcie z nim (?) mam taką zasadę, że każdego przyjmuję jako osobę, którą przysyła Chrystus ? jako tego, którego mi dał i zarazem zadał?.

Jan Paweł II

Dnia 13.10.2013r. uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili XIII Dzień Papieski poświęcony osobie Patrona szkoły.

Podczas Mszy św. w kościele parafialnym w Brzostówce oraz Wólce Zawieprzyckiej dzieci przedstawiły montaż słowno ? muzyczny pod hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego

,,Jan Paweł II Papież Dialogu?.

Zwróciły szczególna uwagę na rolę prawdziwego dialogu i  jego funkcję w życiu każdego człowieka. Zachęciły w myśl nauczania Jana Pawła II do rozmowy z  każdym, kto kieruje się otwartością umysłu i serca oraz dobrą wolą odkrywania prawdy.

Nad przebiegiem uroczystości czuwała Pani Dyrektor-Małgorzata Krzewska oraz Pan Adam Krzewski.

Opiekę nad Pocztem Sztandarowym sprawowała Pani Katarzyna Łabęcka.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}kasial/dp1{/gallery}

{gallery}oksanao/papa{/gallery}

Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brzostówce, jak co roku odbyły się ?Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym?, które odbyły się 08.10.2013r.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy i sukcesów. Do zawodów opiekunowie szkół zgłosili łącznie 35 zawodników i zawodniczek z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Serniki:

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, której opiekunem była Pani Olga Winiarska;

v  Szkoła Podstawowa w Sernikach, której opiekunem był Rafał Jakubowski;

v  Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej, której opiekunem był Mateusz Lejkowski;

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Woli i Szkoła Podstawowa w Brzostówce wraz z opiekunem Łukaszem Kwasem.

Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych w czterech kategoriach wiekowych.

Kategoria dziewcząt:

Dziewczęta młodsze: III kl, IV kl;

Dziwczęta starsze: V kl, VI kl;

Kategoria chłopców:

Chłopcy młodsi: III kl, IV kl;

Chłopcy starsi: V kl, VI kl.

 

W kategorii dziewcząt młodszych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I miejsce: Wójcik Julia;

II miejsce: Pietrzela Oliwia;

III miejsce: Kozak Zuzanna  .

W kategorii dziewcząt starszych wyłonione zostały cztery pierwsze miejsca:

I miejsce: Bodźak Angelika;

II miejsce: Lejkowska Weronika;

III miejsce: Kozak Magdalena;

IV miejsce: Marzęda Katarzyna.

W kategorii chłopców młodszych wyłoniono również IV pierwsze miejsca:

I miejsce: Wronowski Dariusz;

II miejsce: Marzec Dawid;

III miejsce: Waśkowicz Przemysław;

IV miejsce: Barszczyk Maksymilian.

W kategorii chłopców starszych klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce: Wasil Szymon;

II miejsce: Kaczor Mateusz;

III miejsce: Błaszczak Jakub;

IV miejsce: Marzec Patryk.

Celem zawodów było wyłonienie spośród zawodników 4 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej. Zwycięzcy awansowali do udziału w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Krzewska. Po zakończeniu turnieju uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci poczęstunku, o który zadbała Pani Dyrektor.

Zawodnicy biorący udział w turnieju reprezentowali duży poziom umiejętności. Dostarczyli kibicom wiele wrażeń oraz postarali się aby turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za przybycie i wsparcie swoich liderów. Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów podczas kolejnego etapu turnieju.

Opracował:

Kwas Łukasz

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}oksanao/tu{/gallery}

 

 

 

 

 

OLIMPIADA WIEDZY OXFORD PLUS

XX Edycja

W dniu 26.10.2012 w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego,,Test Oxford Plus?? , do którego przystąpiło 14 uczniów naszej szkoły.

Test zawierał 25 zadań. Zadania sprawdzały zagadnienia gramatyczne, słownictwo, a także znajomość utartych zwrotów językowych. Wszyscy byli bardzo skupieni i przejęci wypełnianiem testów.

Wyniki już w grudniu. Czekamy z niecierpliwością.Uśmiech

{gallery}oksanao/konkurs{/gallery}

Konkurs z klasą!

Regulamin konkursu na najładniejszą i najczystszą salę lekcyjną.

I. Cele konkursu:
- stworzenie w salach klimatu i atmosfery sprzyjających nauce,
- uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne,
- motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy.

II. Adresaci konkursu:
- adresatami konkursu są klasy I - III i IV- VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II


III. Czas trwania konkursu:
- rozpoczęcie w dniu  05.11.2012r.
- zakończenie w dniu  31.05.2013r.

IV.  Sale oceniać będzie komisja w składzie:

- Pani Aneta Pęksa

- Pan Adam Krzewski

- Gospodarz każdej z klas

V. Zasady konkursu
W konkursie ocenie podlegać będą:
- czystość i estetyka,
- klasowe gazetki,
- wystrój sali,

- dbałość o rośliny hodowane w klasie
- atrakcyjne pomysły na dekoracje sali.

Komisja konkursowa dokona oceny sal raz w miesiącu - w dowolnym, wybranym przez siebie dniu.
Po każdym etapie zostaną przedstawione wyniki na tablicy ogłoszeń i na  stronie
internetowej szkoły.

VI. Kryteria oceny sal lekcyjnych:

Sale lekcyjne będą konkurowały ze sobą w dwóch grupach: klasy I - III i klasy IV - VI
Sale lekcyjne oceniane będą w skali punktowej:
- czystość i estetyka: od 1 do 5 pkt,
- klasowe gazetki: od 1 do 5 pkt,

- roślinność: od 1 do 4 pkt,
- wystrój sali: od 1 do 5 pkt.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia w danym miesiącu ? 19 pkt.

Samorząd Uczniowski

"Ślubuję uroczyście.."

W Szkole Filialnej w Wólce Zawieprzyckiej dnia 19 października dzieci z klasy I : Bartosz Jemielniak, Olga Jemielniak, Mateusz Kłoczek, Wanessa Lato, Amelia Miziołek, Wiktoria Szalast, Klaudia Woźniak zostały uroczyście pasowane na prawowitych uczniów naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas ks. Marek Antonowicz- proboszcz parafii Brzostówka oraz rodzice.

Przejęte pierwszaki na początek przedstawiły krótką część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni - Aliny Słomka żeby przekonać wszystkich, że w pełni zasługują na miano ucznia.

Blasku uroczystości dodała obecność Sztandaru Szkoły, na który to złożono uroczyste ślubowanie. Kolejno pani dyrektor Małgorzata Krzewska dokonała pasowania na ucznia. Ksiądz Proboszcz poświęcił plecaki wypełnione podręcznikami i przyborami, aby dobrze służyły przy zdobywaniu wiedzy.

Przejęci rodzice obserwowali całą uroczystość, a gdy wszystko zostało dopełnione zaprosili obecnych na słodki poczęstunek.

Szczęśliwe dzieci wróciły do domu z pamiątkowym aktem pasowania i biretami.

{gallery}alinas/slubowanie{/gallery}

Najsympatyczniejsi chłopcy w naszej szkole.Uśmiech

 

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt na  najsympatyczniejszego chłopca w naszej szkole.

Konkurs zorganizowany był w dwóch kategoriach - kl.I-III i IV-VI.

W plebiscycie brały udział wszystkie dziewczyny, które w tajnym głosowaniu wybierały najsympatyczniejszego kolegę.

Wyniki zostały ogłoszone w dniu dzisiejszym.

Wyborem Waszych głosów najsympatyczniejszymi uczniami

zostali: Mikołaj Lato  i Krystian Onyszko.

Pani dyrektor-Małgorzata Krzewska wspólnie z jedną z opiekunem Samorządu Uczniowskiego-panią Dorotą Misztal nagrodziły zwycięzców.

Gratulujemy!

Mikołaj i Krystian - najsympatyczniejsi! UśmiechZapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{gallery}oksanao/ch{/gallery}

UWAGA!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs plastyczny

dla uczniów naszej szkoły.

1. Uczniowie z naszej szkoły wykonują pracę plastyczną na temat: ?Błogosławiony Jan Paweł II

w mojej rodzinie??.?

2. Technika wykonania pracy jest dowolna, ważne jednak by praca wykonana była samodzielnie i na temat.

3. Wymiary pracy dowolne.

4. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych. Klasy 1- 3 oraz 4- 6.

5. Termin oddania  prac upływa 26 października 2012r.

6. Na odwrocie każdej pracy należy napisać imię i nazwisko, klasę(jeśli praca była wykonana pod kierunkiem nauczyciela to również jego imię i nazwisko).

7.Nagrody otrzymają autorzy najpiękniejszych i najciekawszych prac.


Serdecznie zapraszamy do udziału Uśmiech

STAROŻYTNY RZYM NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Pierwszego października do naszej szkoły zawitała Grupa ,,Rekonstrukto? z przepięknym pokazem historycznym pod hasłem ,,RZYMSKIE IMPERIUM I TRADYCJE ANTYKU?.

Uczniowie poznali legendę o powstaniu Rzymu, dowiedzieli się o podziale starożytnego społeczeństwa, zapoznali się z surowym prawem rzymskim.

Chłopcy na własnej skórze  poczuli, jak traktowano niewolników (przebywali w klatce do transportu więźniów, a także byli przywiązani do pręgierza).

Największe emocje wywołały walki legionistów rzymskich z barbarzyńcami.

Uczniowie zobaczyli szyk bojowy zwany ,,żółwiem? i mogli aktywnie włączyć się do walki.

Na końcu pokazów każdy chętny mógł zapoznać się z ekwipunkiem i uzbrojeniem legionisty, przymierzyć hełm, a także poznać techniki posługiwania się bronią białą.

Ta żywa lekcja historii przeniosła nas w świat ciekawy, a jednocześnie pouczający.

Na pewno pozostanie na długi czas w naszej pamięci.

{gallery}/dorotam/rekonstrukcja{/gallery}

W uroczystości wzięli udział: dyrektor szkoły Małgorzata Krzewska,  nauczyciele, rodzice, uczniowie. Podczas czwartkowej uroczystości dzieci zaprezentowały piękne wierszyki i piosenki.

 

Do ślubowania uczniowie przygotowywali się pod okiem wychowawczyni ? mgr Teresy Małyska, już od początku roku szkolnego. Uczyli się piosenek, wierszy, poznawali prawa i obowiązki ucznia. Dzieci odświętnie ubrane zostały uroczyście wprowadzone do sali gimnastycznej, gdzie powitano je gromkimi brawami.

 

Na początku uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze, udowadniając zebranym, że są pełni zapału do nauki. Potem złożyły przysięgę.

 

Rodzice z dumą przyglądali się swoim pociechom. Każde z dzieci otrzymało upominki i dyplomy.

Kilka wspomnień z tych chwil odnaleźć można na zdjęciach.

 

{gallery}/dorotam/slubowanie{/gallery}

Ważniejsze wydarzenia z dziejów szkoły

1907            Budowa szkoły powszechnej w Brzostówce.  Plac ofiarował L.Bartkowicz, materiał T.Gryzio.

1907-1918  Budynek nieczynny. Nauczyciel A.Wlazły uczy w domu prywatnym.

1918            W budynku zamieszkała nauczycielka Janina Paprocka.

1919-1924  W szkole uczy już dwóch nauczycieli i kierownik.

1929            Spłonął budynek szkolny

Do 1939      Klasy I-IV. W szkole uczy się od 160 uczniów.

19 VI 1932  Zmiana stopnia organizacyjnego szkoły z 3-klasowej na 2-klasową

1933            Myśl o odbudowie szkoły.

9 X 1935   Powołanie komitet Budowy Szkoły (Przewodniczący Tomasz Jemielniak) wystąpił z prośbą do Inspektoratu Szkolnego w Lublinie w sprawie kosztorysu i planu na budowę szkoły drugiego stopnia.

10 VI 1937 Położono fundamenty pod budowę szkoły. Materiał kupiono za pieniądze z odszkodowania po spalonej szkole.Ludność wsi za pomocą

szarwarku pomogła w budowie.

22 VIII 1937 Poświęcenie szkoły.Msza polowa na placu szkolnym odprawiona została przez księdza proboszcza Kalinowskiego.Obecni byli liczni goście m. in. Burmistrz i Starosta z Ostrowa.

1938-1939  Prowadzone są prace wykończeniowe w szkole.

15 XI 1940 Nauczyciele samorzutnie wznawiają pracę w szkole.Okupant zabronił nauki historii,geografii, i j.polskiego (przedmiotów  tych nauczyciele uczą (nielegalnie). W to miejsce wprowadzono pismo niemieckie ,,Ster'' dla Polaków. Okupacja   W wakacje uczniowie mają zebrać zioła lecznicze. W zimie trudności z opałem. Nauczyciele ukrywają się przed gestapo - nie nocują w domu.

1943              Przez kilka dni w szkole kwateruje żandarmeria - zniszczono wiele pomocy szkolnych.

21 VII 1944   Wyzwolenie - pod wodzą nauczycieli młodzież rozbraja wycofujące się z grupki okupanta.

1944 - 1946  Wznowienie nauki - praca na dwie zmiany.

24 III 1946    Burza zrywa połowę dachu w szkole.

1947 - 1950   Remont szkoły.

1947 - 1949   Szkoła sześcioklasowa. W szkole uczy się ok.191 uczniów.

1948 - 1949   Szkoła siedmioklasowa. W szkole uczy się ok.204 uczniów - wśród nich są uczniowie z Wólki Zawieprzyckiej i Nowej Wsi.

1953 - 1955   Uporządkowano boisko szkolne. Zrobiono boisko do siatkówki i dwóch ogni. Ogrodzono teren szkolny.

1966 - 1967   Pierwszy rok szkoły ośmioklasowej.

1971 - 1973   Rozbudowa szkoły. W budynku w miejsce pieców powstaje centralne ogrzewanie.

1982              W budynku szkolnym została umieszczona Biblioteka Publiczna.

1991              Do szkoły wraca nauka religii.

1995              Budynek szkolny podłączono do nowo powstałego wodociągu.

1998 - 1999   Reforma szkolnictwa.

2000              Remont szkoły - budowa nowej szatni i toalet. Częściowa wymiana okien.

2001             Remont podłogi na dolnym korytarzu.

25 X 2001    Spotkanie nauczycieli z księdzem biskupem Henrykiem Tomasikiem.

2002            Remont szkoły. Powstaje świetlica szkolna. Wymieniony zostaje chodnik przy szkole od strony zachodniej. Całkowita wymiana okien.


Dyrektorzy pracujący w Szkole Podstawowej w Brzostówce od 1907 do 2002 roku

1919  -  1924.    Zygan Jan

1924  -  1959     Zapałowicz  Konstanty

1959  -  1965     Jemielniak Józef

1965  -   1989    Bielecki Marian

1989  -  1991     Jazgarska Leonarda Anna

1991  -   1997    Woźniak Krystyna

1998  -  2002    Onak Emelda

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej w Brzostówce  od 1907 do 2002 roku

1907 - 1918   Wlazły Antoni

1918 - 1919   Paprocka Janina

1919 - 1924   Zygan Kazimiera

1919 -  1924  Wisniewski Janina

1924 -  1926   Zapałowicz Kazimiera

1924 - 1926   Grecówna Józefa

1926 - 1928   Czuchnowska Maria

1928-1930     Dłguszówna Józefa

1930-1932     Znak Piotr

1939              Ostrowska Anna

1940-1944     Łagoda Aleksander

1944-1945     Misztal Wicenty

1947-1948     Krupówna Józefa

1947-1951     Kozieł Franciszek

1948-1976     Jemielniak Józef

1949-1952     Wyskiel Stanisława

1951-1952     Pożawowszczyk Ełgeniusz

1954-1956    Zapałowicz Stanisława

1954-1957    Piskorz Danuta

1957-1960    Zielińska Danuta

1959-1961    Gołąb-Głębocka Stanisława

1959               Trąbka Henryka

1960-1961    Karpowski Stanisław

1960-1962    Dytnerska Krystyna

1960               Kucio Maria

1961-1965    Dejko Jadwiga

1961-1965    Trościańczyk-Gryzio Anna

Michalak-Sidor Zofia

1962-1965    Pisaecka-Jemielniak Zofia

1962-1999    Sidor-Bielecka Janina

1964-1991    Bielecki Marian

1965               Strawska Janina

1966-1968    Tkaczyk-Dyngur Janina

1966-1968    Rusiniuk-Jazgarska Leonarda Anna

1966-1999    Kubik-Woźniak Krystyna

1966-1968    Szalast-Bonecka Bogumiła

1967-1970    Scibor Barbara

1968-1972     Skrzypczak-Dejko Teresa

1960              Mazurek-Urba Danuta

1969-1970    Solińska-Kasperek Janina

1969               Turska Teodozja

1969-1974     Parżewska-Jazgarska Lucyna

1970 ? 1971     Kucharska Lucyna

1972 ? 1973     Sagan ? Zaworska Anna

1973                 Zaworski Janusz

1974                 Duki Anna

1974 ? 1995     Ziemba Maria

1976 ? 1986     Bodzak Stanisława

1976                 Korniłowicz Izabela

1976 ? 1977     Hałas Zenon

1978 ? nadal   Kuna Jarosław

1978 ? 1980     Pryszczewska Bożena

1978 ? 1985     Jenerał Anna

1979 ? 1989     Walczak Jerzy

1979 ? 1990      Adamiak ? Walczak Barbara

1979 ? 1980     Twardzisz Andrzej

1980 ? nadal    Małyska Teresa

1982 ? 1990     Iwanek ? Serwin Helena

1982                 Osior Bożena

1982 ? 1984     Wróbel Ewa

1982 ? nadal    Luniak ? Onak Emelda

1983 ? 1984     Maleszczyk Celina

1984                 Filipiuk Jerzy

1984                 Tchorek Andzrej

1984 ? 2000     Sagan ? Kusyk Anna

1986                 Pikuła Marzanna

1989                 Pacek Joanna

1989 ? nadal   Biłgoraj Marek

1990 ? nadal   Małyska ? Błaszczak Anna

1990 ? 2000     Ziętkiewicz Andrzej

1990 ? 1994     Ks. Sawczuk Roman

1991 ? 1993     Wilk Barbara

1991 ? 1993     Kowalska Agnieszka

1991 ? 1995     Szwargoliński Sławomir

1992                 Mazurek Urszula

1992? nadal    Kołodziej ? Krzewska Małgorzata

1994 ? 1997     Wasil ? Atalska Beata

1993-2000    Mazurek  Janina
1993            Małyska  Renata
1993-1996 Poznański Marek
1995-1999   Wożniak Dorota
1995           Nowak Anna
1996- nadal  Ks. Tomasiuk  Tadeusz
1996          Lato Ewa
1996- nadal  Łukasiewicz  Izabela
1997- nadal  Pęksa Aneta
1999          Głębocka Aneta
1999- nadal  Onyszko Oksana
2000           Plewka  Beata
2000- nadal  Sagan  Jolanta
2000- nadal  Wysok  Teresa
-1979   Klementewicz  Józefa (Wólka Zawieprzycka)
1980- nadal  Słomka  Alina (Wólka Zawieprzycka)
1986- 2000  Sagan Jolanta (Wólka Zawieprzycka)
2000- nadal  Kusyk  Anna (Wólka Zawieprzycka)

Pracownicy obsługowi dawniej:

Pyła Ryszard - konserwator palacz

Grzegorczyk Antoni - palacz

Jakubczak Kazimierz - palacz

Walczak Zenon - woźny

Szalast Marianna - woźna(sprzątaczka)

Wójcik Janina - woźna

Bil Janina ? kucharka

Szalast Stanisława - kucharka

Czubacka Janina - sprzątaczka

Polichańczuk Ryszard - konserwator

Bielecki Piotr ? palacz

Małyska Grzegorz ? palacz

Woźniak Edyta ? kucharka

Baruk Agnieszka - kucharka

Fiutka Bożena - kucharka

Pracownicy obsługi obecnie:

Dejko Kazimiera - woźna

Bartkowicz Jan ? palacz

Nauczyciela pracujący obecnie:

Zwycięzcy z wizytą w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

W dniu 25.10.2011 r. uczniowie naszej szkoły wraz
z opiekunami mieli zaszczyt gościć w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. Tam odebrali nagrody za udział w konkursie ,, Bezpieczne poruszam się rowerem?.

Nagrody wręczali dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Ryszard Pasikowski i marszałek województwa Jacek Sobczak.

Były podziękowania, miłe słowa i gromkie brawa. Atmosfera wspaniała. Dyrektor i marszałek województwa zachęcali do wzięcia udziału w innych konkursach oraz dziękowali, że tak dużo uczniów zdobyło nagrody.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Krystian Onyszko,  Agnieszka Wróbel, Magdalena Nowosacka, Paulina Kaczor.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału we wszystkich konkursach organizowanych i przeprowadzanych w naszej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia kilku fotek z tych podniosłych chwil :)


{gallery}dorotam/word{/gallery}


 

Jest w roku taki dzień -


Dzień Nauczyciela

Dnia 14 października 2011r. nasza Szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Za organizację obchodów tego święta odpowiedzialny był  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami panią Izabelą Łukasiewicz i panią Oksaną Onyszko. Piękną oprawę muzyczną przygotował pan Adam Krzewski.

O godzinie 9.00 uczniowie przedstawili część artystyczną, podczas której nie zabrakło humoru ani wzruszeń.

Tego dnia swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście: wójt Gminy Serniki ? pan Stanisław Marzęda oraz ksiądz proboszcz- Marek Antonowicz.

Na  uroczystym apelu miało miejsce również wręczenie nagród dyrektora dla nauczycieli. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort oraz  pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zobacz zdjęcia ze wspaniałej uroczystości!!!


{gallery}kasial/dn{/gallery}

NAJSYMPATYCZNIEJSZY CHŁOPIEC W NASZEJ SZKOLE.

Jak każdego roku, 30 września obchodziliśmy święto wszystkich mężczyzn, tych małych i większych.

Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował wybory najsympatyczniejszego ucznia naszej Szkoły.

Dziewczęta miały za zadanie wybrać najbardziej lubianego kolegę. Każda osoba mogła oddać tylko 1 głos.

Zwycięzcą został Jakub Małyska z klasy VI-ej.

Serdecznie gratulujemy ;-J.

 

XI Dzień Papieski ? październik 2011 r.

 

?Tutaj wszystko się zaczyna".

Tutaj czyli w szkole, w szkole, z którą każdy Polak wiąże swe wspomnienia z dzieciństwa.

Tutaj zawiązują się pierwsze przyjaźnie, tutaj każdy z nas przechodzi pierwszy sprawdzian z dojrzałości.?

12 października 2011r. odbył się w naszej szkole jak co roku Dzień Papieski. Choć Ojca Świętego w sposób widzialny nie ma już pośród nas- w naszej pamięci jest ciągle żywy i bardzo nam bliski.
W montażu słowno- muzycznym zatytułowanym: ?Jan Paweł II- Człowiek Modlitwy?- usłyszeliśmy wiele słów o tym, jak Ojciec Święty nauczał o godności człowieka, ale przede wszystkim jak sam realizował swoje człowieczeństwo. Montaż przygotowali uczniowie z klas IV ? VI pod opieką p. mgr Adama Krzewskiego i p. mgr Teresy Małyska.

{gallery}kasial/dp{/gallery}


Wręczenie nagród w Konkursie o tematyce

"Ekologia i Ochrona Środowiska"

Konkurs o tematyce Ekologia i Ochrona Środowiska ogłoszony był w kwietniu 2011 roku.
Udział w nim wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Serniki.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - zgłoszono ponad 50 prac.

Po burzliwym głosowaniu komisji - wybrano 2 równorzędne miejsca pierwsze:

 • Julita Jemielniak ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce
 • Aleksandra Reszko ze szkoły podstawowej w Sernikach

Logo konkursu - TY DECYDUJESZ JAKA BĘDZIE NASZA ZIEMIA

Nagrody główne wraz z wyróżnieniami zostały wręczone przez pomysłodawcę konkursu - dzielnicowego
p. Eliasza Gdulę dnia 10 października 2011r.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Nagrodzona praca Julity Jemielniak uczennicy klasy V.


{gallery}kasial/konkurs{/gallery}Spotkanie z przedstawicielami

Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

WORD z Lublina w naszej szkole


W dniu 05.10 .2011r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z dyrektorem WORD- u

Panem Ryszardem Pasikowskim

oraz naczelnikiem WydziałuSzkolenia i Promocji WORD-u

Panią Lidią Nazimek.

Celem tego spotkania, było przekazanie roweru i znaków drogowych-

cennych pomocy do pracy z uczniami i przy nauce do egzaminu na kartę rowerową.

Goście przekazali także odblaski wszystkim uczniom

naszej szkoły.

Ten gest jest godny do naśladowania przez inne instytucje, którym zależy na edukacji młodzieży szkolnej.

Warto wspomnieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  Lublinie sprawuje honorowy patronat nad naszą szkołą od 2010 roku

i jest sponsorem wielu nagród.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:


{gallery}kasial/word{/gallery}

 

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl