×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/policjant09.18.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Bezpieczna droga do szkoły

Wraz z początkiem roku szkolnego, w trosce o bezpieczeństwo dzieci klas 0-III  20 września 2018 roku  przybyli do naszej szkoły policjanci, którzy przeprowadzili pogadankę profilaktyczno-edukacyjną „Bezpieczna droga do szkoły”. Odwiedzili nas: p.o. dzielnicowego sierż. szt. Łukasz Wójcik oraz asp. Andrzej Ochalski.

Rozmawiali z dziećmi o prawidłowym przekraczaniu jezdni, poruszaniu się po niej w przypadku braku chodnika lub pobocza. Policjanci podkreślili także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach zwłaszcza po zmroku. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały wiele pytań. Oglądały też z ciekawością akcesoria policjanta.

Na zakończenie pogadanki wszyscy uczniowie otrzymali kolorowanki z zasadami bezpieczeństwa.

 

{gallery}dorotam/policjant09.18{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl