JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/aneta.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/tu.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

ZAWODY 2013/14

?Mini Piłki Nożnej Dziewcząt?

Jak co roku uczniowie Szkół Podstawowych z Gminy Serniki wzięli udział w Turnieju Mini Piłki Nożnej Dziewcząt. Turniej odbył się 10.10.2013r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Sernikach.

Do turnieju zgłosiły się drużyny z czterech szkół podstawowych z Gminy Serniki:

• Szkoła Podstawowa w Nowej Woli;
  • Szkoła Podstawowa w Brzostówce;
  • Szkoła Podstawowa w Sernikach;
  • Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Brzostówce reprezentowały następujące zawodniczki:

1. Dobrzyńska Zuzanna;
  2. Jankowska Paulina;
  3. Kisiel Ewelina;
  4. Styrnik Aldona;
  5. Tołbińska Monika;
  6. Wach Anita.

Turniej ?Mini Piłki Nożnej Dziewcząt? został rozegrany systemem ?każdy z każdym?. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Nowej Woli. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Sernikach. Miejsce III wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Woli Sernickiej. IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce.

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczył Pan Dyrektor Artur Oniszko. Podziękował uczestnikom za przybycie oraz pogratulował zwyciężczyniom turnieju.

{gallery}oksanao/aneta{/gallery}

Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brzostówce, jak co roku odbyły się ?Gminne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym?, które odbyły się 08.10.2013r.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy i sukcesów. Do zawodów opiekunowie szkół zgłosili łącznie 35 zawodników i zawodniczek z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Serniki:

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, której opiekunem była Pani Olga Winiarska;

v  Szkoła Podstawowa w Sernikach, której opiekunem był Rafał Jakubowski;

v  Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej, której opiekunem był Mateusz Lejkowski;

v  Szkoła Podstawowa w Nowej Woli i Szkoła Podstawowa w Brzostówce wraz z opiekunem Łukaszem Kwasem.

Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych w czterech kategoriach wiekowych.

Kategoria dziewcząt:

Dziewczęta młodsze: III kl, IV kl;

Dziwczęta starsze: V kl, VI kl;

Kategoria chłopców:

Chłopcy młodsi: III kl, IV kl;

Chłopcy starsi: V kl, VI kl.

W kategorii dziewcząt młodszych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

IV miejsce: Marzec Patryk.

Celem zawodów było wyłonienie spośród zawodników 4 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej. Zwycięzcy awansowali do udziału w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Krzewska. Po zakończeniu turnieju uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci poczęstunku, o który zadbała Pani Dyrektor.

Zawodnicy biorący udział w turnieju reprezentowali duży poziom umiejętności. Dostarczyli kibicom wiele wrażeń oraz postarali się aby turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za przybycie i wsparcie swoich liderów. Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów podczas kolejnego etapu turnieju.

Opracował:

Kwas Łukasz

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}oksanao/tu{/gallery}

Turniej ?Mini Piłki Nożnej 5 chłopców?

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce wzięła udział w turnieju ?Mini Piłki Nożnej 5 chłopców?. Turniej ten odbył się 22.10.2013r. w Szkole Podstawowej w Nowej Woli. Time Szkoły Podstawowej w Brzostówce reprezentowali następujący uczniowie: