JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/granat.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/gwiazdka.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/rejon.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/sukces.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kuba.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/datawrite.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kosmos.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Sport 2014/2015

12. POWIAT PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 13 maja w Leszkowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy piątej i szóstej. Na trzynaście drużyn zajęły miejsce między V - VII.

{gallery}granat{/gallery}

11.TURNIEJ ZWINNOŚCIOWO- SPRAWNOŚCIOWY W WOLI SERNICKIEJ

{gallery}gwiazdka{/gallery}

10. REJONOWE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM ? RYKI

W dniu 13 stycznia w Rykach odbyły się rejonowe zawody w drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV Hubert Grzyb i Przemysław Waśkowicz. Chłopcy ukończyli zawody na miejscu V.

{gallery}rejon{/gallery}

9. POWIATOWE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM -ŁUCKA

W dniu 13 stycznia w Łucce odbyły powiatowe zwody w drużynowym tenisie stołowym. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV Hubert Grzyb i Przemysław Waśkowicz. Chłopcy ukończyli zawody na miejscu I.

{gallery}sukces{/gallery}

8. GMINNE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - BRZOSTÓWKA

W dniu 16 grudnia w naszej szkole odbyły się gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło jedenaście drużyn w czterech kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny i zajęły następujące miejsca:

Chłopcy młodsi:

I m. - SP BRZOSTÓWKA (Przemysław Waśkowicz kl. IV i Hubert Grzyb kl. IV)

Chłopcy starsi:

II m.- SP BRZOSTÓWKA (Sebastian Jemielniak k. VI i Dariusz Wronowski kl. V)

Dziewczęta starsze:

IV m. - SP BRZOSTÓWKA (Anita Wach kl. VI i Paulina Jankowska kl. VI)

Wszystkim drużynom gratulujemy, a Przemkowi i Hubertowi życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.

{gallery}kuba{/gallery}

7. GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Woli Sernickiej odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców. Można by mówić o wyrównanej rywalizacji w tej dyscyplinie, gdyby każda szkoła miała porównywalną bazę sportową. Tak jednak nie jest.  Jedyną szkołą, która ma warunki do tej dyscypliny i wielu innych jest szkoła w Woli Sernickiej. Mimo to naszą szkołę reprezentowali chłopcy, którzy po ładnej grze zajęli miejsce trzecie.

6.SPORTOWY SUKCES HUBERTA GRZYBA

W dniu dzisiejszym odbyły się mistrzostwa powiatu w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody rozegrano w Szkole Podstawowej w Łucce. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Hubert Grzyb z klasy IV, Przemysław Waśkowicz z kl. IV i Sebastian Jemielniak z klasy VI.

Najlepsze trzecie miejsce zajął Hubert Grzyb. Zakwalifikował się on na zawody rejonowe, które odbędą się 20 listopada także w Łucce. Przemysław Waśkowicz ukończył zawody na miejscu siódmym, a Sebestian Jemielniak wylosował trudnych rywali i odpadł po pierwszych dwóch meczach.

HUBERTOWI GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA NA ZAWODACH REJONOWYCH!

5.WYNIKI GMINNYCH ZAWODÓW W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W dniu 4 listopada w naszej szkole odbyły się mistrzostwa gminy w indywidualnym tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 44 zawodników z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy.  Zawody podzielone zostały na cztery kategorie. Najwięcej zawodników było w kategorii chłopcy starsi ( siedemnastu) i dziewczęta starsze(dwanaście). W kategoriach młodszych było dwunastu chłopców i dziewięć dziewcząt. Pierwsze cztery miejsca kwalifikowały się do zawodów powiatowych.